Δόθηκαν από το Πρωτοδικείο Καλαμάτας τα οριστικά αποτελέσματα των Δημοτικών Εκλογών (αναλυτικά)

Πρώτη Δημοσίευση: 02/07/2014 10:34 - Τελευταία Ενημέρωση: 02/07/2014 18:43

Στη δημοσιότητα δόθηκαν χθές τα οριστικά αποτελέσματα των Δημοτικών Εκλογών του 2014 από το Πρωτοδικείο της Καλαμάτας.

Αναλυτικά: 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ


Γραμμένοι: 66.466, Ψηφίσαντες: 37.858, Άκυρα: 1.028, Λευκά: 462, Σύνολο Λευκών και Ακύρων:
1.490, Έγκυρα: 36.368
Έλαβαν:

Α') «ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»: Ψήφοι: 2.340, ποσοστό 6,43%

Β') «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»: 1.119, ποσοστό 3,08%

Γ') «ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΗΜΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ»: 8.725, ποσοστό 23,99%

Δ') «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»: 1.993

Ε') «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»: 2.528

ΣΤ') «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» : 19.663

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:
«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» - ΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εκλογική Περιφέρεια Άριος
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΦΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.203 σταυρούς
Εκλογική Περιφέρεια Αρφαρών

ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (1.468) σταυρούς
Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΛΙΑΠΠΑ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ (1.550) σταυρούς
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (1.941) σταυρούς
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (1.773) σταυρούς
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (1.744) σταυρούς
4. ΝΤΙΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (1.263) σταυρούς
5. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (1.216) σταυρούς
6. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (1.182) σταυρούς
7. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (1.101) σταυρούς
8. ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1.067) σταυρούς
9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (1.008) σταυρούς
10. ΜΠΑΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (1.005) σταυρούς
11. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1.004) σταυρούς
12. ΒΓΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (993) σταυρούς
13. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (975) σταυρούς
14. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (948) σταυρούς
15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (891) σταυρούς
16. ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (873) σταυρούς
17. ΚΑΡΑΤΖΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (863) σταυρούς
18. ΚΑΜΒΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (857) σταυρούς
19. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (854) σταυρούς
20. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (840) σταυρούς
21. ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (833) σταυρούς
22. ΓΥΦΤΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (803) σταυρού

Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΗΜΟΣ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ» - ΜΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1.059) σταυρούς
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ έλαβε εννιακόσιους δύο (902) σταυρούς
2. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (723) σταυρούς
3. ΒΕΡΓΙΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ (689) σταυρούς
4. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (492) σταυρούς
6. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (428) σταυρούς
7. ΑΛΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (416) σταυρούς

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» - ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας

ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΝΙΑΡΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (263) σταυρούς
2. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (213) σταυρούς
«ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» - ΜΠΡΕΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (394) σταυρούς

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ» - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΒΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (204) σταυρούς


«ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» - ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Δημοτικής Κοινότητας Βέργας

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (195) σταυρούς
2. ΚΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εκατόν εννέα (109) σταυρούς
3. ΧΟΧΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (108) σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε διακόσιους είκοσι έξι (226) σταυρούς προτίμησης

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Δημοτικής Κοινότητας Καλαμάτας

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΦΟΙΦΑ ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (1.256) σταυρούς
2. ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (1.053) σταυρούς
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (888) σταυρούς
4. ΨΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (841) σταυρούς
5. ΞΑΝΘΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (801) σταυρούς
6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (565) σταυρούς
7. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (554) σταυρούς
8. ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (513) σταυρούς
9. ΜΗΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (501) σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'

ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΛΕΒΕΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (371) σταυρούς
2. ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (358) σταυρούς
3. ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ (325) σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (261) σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'

ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (221) σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (130) σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Αγίου Φλώρου


1. ΚΟΥΡΝΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ πέντε (55) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Αγρίλου


1. ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε σαράντα έξι (46) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Αιθαίας

1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (73) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (33) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
3. ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (43) και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Αλαγονίας

1. ΡΟΒΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (84) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Αλωνίων


1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (46) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Άμμου


1. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (56) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Αμφείας

1. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (153) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
2. ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (117) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Ανεμομύλου


ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (43) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Ανθείας


ΦΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (91) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (61) σταυρούς
ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (46) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Αντικαλάμου


ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (50) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΓΚΟΥΛΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (15) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (46) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Αριοχωρίου

ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (104) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (29) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Αρτεμισίας


ΣΑΛΜΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (65) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Αρφαρών


ΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (182) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (80) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (80) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Ασπροπουλιάς


ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (57) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Ασπροχώματος


ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (130) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (120) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (63) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Βελανιδιάς


ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (64) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Βρομόβρυσης


ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ (67) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Ελαιοχωρίου


ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (134) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Θουρίας

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (254) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΤΖΑΝΝΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (71) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΠΛΑΚΩΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (50) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Καρβελίου


ΜΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (74) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Λαδά


ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (69) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Λαιίκων


ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (180) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (68) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Μικράς Μαντινείας


ΛΙΑΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (86) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (65) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΠΡΑΣΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ ΣΥΖ. ΣΤΑΥΡΟΥ (26) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Μικρομάνης


ΠΡΑΣΤΕΛΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (68) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Νεδούσης

ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (98) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Πηγών


ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (51) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Πηδήματος

ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (109) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Πλατέος


ΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (141) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΤΑΧΤΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (81) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (63) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Πολιανής


ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (78) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Σπερχογείας


ΠΕΡΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (208) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΥΖ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (157) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
ΚΑΛΑΘΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (71) σταυρούς και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων Τοπικής Κοινότητας Σταματινού


ΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (41) σταυρούς και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας


Δήμος Μεσσήνης


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ εκλογών της 18ης Μαΐου 2014


Γραμμένοι: 38.443, Ψηφίσαντες: 21.718, Άκυρα: 379, Λευκά: 127, Σύνολο Λευκών και Ακύρων: 506, Έγκυρα: 21.212


Έλαβαν:


Α') «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ»: 6.268 ψήφους (29,55%)
Β') «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΣΣΗΝΗΣ»: 862 (4,06%)
Γ') «ΝΕΑ ΠΝΟΗ» : 363 (1,71%)
Δ') «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΗΝΗΣ»: 9.427 (44,44%)
Ε') «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»: 4.292 (20,23%)


Κανένας συνδυασμός δεν πλειοψήφησε με ποσοστό ανώτερο του 50% (συν 1 ψήφο) του συνόλου των έγκυρων ψηφοδελτίων, με αποτέλεσμα την επανάληψη της ψηφοφορίας στις 25 Μαΐου 2014.
Οι έδρες διανέμονται σε δύο κατανομές:
Έδρες Α' κατανομής: 17
Έδρες Β' κατανομής: 16


Το Δικαστήριο ανακηρύσσει δήμαρχο τον Στάθη Αναστασόπουλο, επικεφαλής του συνδυασμού «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΗΝΗΣ» και εκλέγονται κατά εκλογική περιφέρεια οι:


Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδος
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 679 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου
ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 555 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας
ΦΥΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 549 σταυρούς


ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 189 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 897 σταυρούς
ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 399 σταυρούς.


Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης
ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 754 σταυρούς.
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 435 σταυρούς.


Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.373 σταυρούς
ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 901 σταυρούς.


Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 906 σταυρούς
ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 869 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 1.606 σταυρούς
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 969 σταυρούς
ΤΣΕΛΙΟΥ ΜΟΥΡΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ 742 σταυρούς
ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 721 σταυρούς
ΤΣΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 582 σταυρούς
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 497 σταυρούς
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 484 σταυρούς
ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 435 σταυρούς




«ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ» - Γ. Τσώνης


Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσης
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 321 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (375 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 329 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου
ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 605 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης
ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους
ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 800 σταυρούς
ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 769 σταυρούς
ΚΑΡΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 755 σταυρούς


«ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ» - Δημ. Σαμπαζιώτης


Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους
ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 349 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου
ΓΡΟΥΣΟΥΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 696 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ως επικεφαλής έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού


«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΣΣΗΝΗΣ» - Κων. Αποστολόπουλος


Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ως επικεφαλής έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού


Δεν εκλέχθηκε δημοτικός σύμβουλος ο επικεφαλής του συνδυασμού «ΝΕΑ ΠΝΟΗ», Κων. Σπυρόπουλος


Δημοτική Κοινότητα Μεσσήνης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΑΝΘΗ (ΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 656 σταυρούς ΑΡΓΙΑΝΑΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 435 σταυρούς ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 330 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΒΛΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 546 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 256 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Τοπικής Κοινότητας Αβραμιού
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 70 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 212 σταυρούς
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αγριλιάς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αδριανής
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αμφιθέας
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 55 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 35 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αναλήψεως
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 22 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 88 σταυρούς
ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ανδρούσης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΟΛΥΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 293 σταυρούς
ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ79 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΚΡΟΥΣΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 65 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αριστοδημείου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 76 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αριστομένους
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 125 σταυρούς
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΓΚΑΡΓΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αρσινόης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 90 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αρχαίας Μεσσήνης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αχλαδοχωρίου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56 σταυρούς
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40 σταυρούς Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 45 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Βαλύρας
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 86 σταυρούς
ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 79 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 118 σταυρούς προτίμησης


Τοπική Κοινότητα Βελίκας
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 76 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Βλάση
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΛΕΝΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 71 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Βουταίνης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 80 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Δάρα
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΒΕΛΜΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 123 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Διοδίων
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΟΥΡΓΙΑΜΠΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53 σταυρούς
ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50 σταυρούς Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 60 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Δραΐνας
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 29 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Δροσιάς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 39 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ελληνοεκκλησιάς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 79 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Εύας
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 80 σταυρούς Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 46 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ζερμπισίων
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68


Τοπική Κοινότητα Καλαμαρά
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 29 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καλογερόρραχης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 45 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καρποφόρων
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 116 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Καρτερολίου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93 σταυρούς
ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 31 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καστανίων
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43 σταυρούς


Τοπική Κοινότητας Κεφαλινού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΟΡΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κεφαλοβρύσου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ έλαβε 75 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κλήματος


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ46 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κοκκίνου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κορομηλέας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 67 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κουρτακίου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΠΑΓΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κουτίφαρη
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Λαμπαίνης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Λευκοχώρας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Λογγάς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΓΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 181 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 78 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Λυκίσσης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΜΠΙΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Λυκοτράφου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 87 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μάνεση
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70 σταυρούς
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 42 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'
1. ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 42 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μαγγανιακού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 66 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μαδένης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΔΑΒΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 30 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Μαθίας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 52 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μαυρομματίου Παμίσου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 80 σταυρούς




Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΜΟΥΛΑΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 23 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μηλίτσης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΧΑΡΙΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ 40 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μηλιωτίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (71) σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Νέας Κορώνης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 95 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Αριστομένους


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 114 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Νερομύλου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟ0ΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 97 σταυρούς
2. ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 32 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68 σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος


Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 54 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πανιπερίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 55 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40 σταυρούς




Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 71 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πελεκανάδας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πεταλιδίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 124 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΑΥΓΟΥΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 162 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 296 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πετριτσίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πιλαλίστρας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πιπερίτσης
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΑΛΕΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 40 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πλατανόβρυσης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΞΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 36 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πολυλόφου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 81 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πουλιτσίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 36 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ρευματιάς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Σπιταλίου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 53 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Στέρνας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 99 σταυρούς
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 58 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Στρεφίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΓΑΜΒΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ 106 σταυρούς
2. ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 79 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ 68 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Τρικόρφου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 104 σταυρούς
2. ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96 σταυρούς
3. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 47 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Τριόδου
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 71 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Χαραυγής
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 67 σταυρούς
Τοπική Κοινότητα Χατζή
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 108 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'
1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37 σταυρούς




Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Χράνων
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 112 σταυρούς 2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ 61 σταυρούς




Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'
1. ΒΡΕΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 53 σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΟΥ - ΝΕΣΤΟΡΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ εκλογής της 18ης Μαΐου 2014


Γραμμένοι: 30.381, Ψηφίσαντες: 14.441, Άκυρα: 360, Λευκά: 122, Σύνολο Λευκών και Ακύρων : 482,
Έγκυρα : 13.959

Έλαβαν:


Α') «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»: ψήφοι 7.207, ποσοστό 51,63%


Β') «ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» : ψήφοι 3.346, ποσοστό 23,97%


Γ') «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ ΝΕΣΤΟΡΟΣ»: ψήφοι 2.354, ποσοστό 16,86%


Δ') «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΟΥ ΝΕΣΤΟΡΟΣ»: ψήφοι 1.052, ποσοστό 7,54%











«ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ» ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Δήμαρχος



Εκλογική Περιφέρεια Παπαφλέσσα


ΤΑΚΤΙΚΟΙ


1. ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 470 σταυρούς
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 419 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Μεθώνης





1. ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 278 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Χιλιοχωρίων



1. ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 556 σταυρούς




Εκλογική Περιφέρεια Κορώνης



1. ΛΕΥΤΑΚΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 965 σταυρούς
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 482 σταυρούς
3. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 468 σταυρούς




Εκλογική Περιφέρεια Νέστορος



1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 730 σταυρούς
2. ΜΠΑΧΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 671 σταυρούς
3. ΒΟΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 370 σταυρούς


4. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 330 σταυρούς


5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 305 σταυρούς




Εκλογική Περιφέρεια Πύλου





1. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ 1.641 σταυρούς
2. ΚΟΝΤΟΓΟΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.224 σταυρούς
3. ΧΑΡΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 576 σταυρούς
4. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 571 σταυρούς




«ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» - ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Μεθώνης





1. ΣΙΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 246 σταυρούς



Εκλογική Περιφέρεια Χιλιοχωρίων



1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 283 σταυρούς
Εκλογική Περιφέρεια Κορώνης





1. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ ως επικεφαλής του συνδυασμού Β' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού




Εκλογική Περιφέρεια Νέστορος




1. ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 314 σταυρούς





Εκλογική Περιφέρεια Πύλου





1. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 417 σταυρούς


«ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ ΝΕΣΤΟΡΟΣ» - ΚΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Μεθώνης





1. ΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 216 σταυρούς



Εκλογική Περιφέρεια Κορώνης





1. ΜΠΛΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Νέστορος



1. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 229 σταυρούς

Εκλογική Περιφέρεια Πύλου





1. ΚΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Γ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού



«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΟΥ ΝΕΣΤΟΡΟΣ»- ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



Εκλογική Περιφέρεια Χιλιοχωρίων





1. ΘΕΡΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 95 σταυρούς

Εκλογική Περιφέρεια Πύλου





1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού Δ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού



Δημοτική Κοινότητα Πύλου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'





1. ΓΟΥΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ 252 σταυρούς
2. ΚΑΡΥΓΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 231 σταυρούς
3. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 219 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΚΑΛΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53 σταυρούς



Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'





1. ΣΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 144 σταυρούς


Δημοτική Κοινότητα Χώρας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'





1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 524 σταυρούς
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 272 σταυρούς
3. ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 220 σταυρούς



Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'





1. ΣΒΑΡΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 240 σταυρούς



Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'





1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΝΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 118 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Ακριτοχωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 72 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αμπελοκήπων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 41 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Αμπελοφύτου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Βασιλιτσίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 107 σταυρούς
2. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 93 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ (40 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Βλαχοπούλου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΨΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 123 σταυρούς
2. ΧΡΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 106 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Βουναρίων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 71 σταυρούς





Τοπική Κοινότητα Γλυφάδας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 58 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Ευαγγελισμού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΤΣΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 54 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΨΥΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 43 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'




1. ΨΥΧΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 40 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Ικλαίνης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51 σταυρούς
2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΣΚΟΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΗΤΡΟΥ 39 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καινούργιου Χωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 132 σταυρούς
2. ΔΟΥΒΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 113 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 87 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καπλανίου



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Κορυφασίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 95 σταυρούς
2. ΝΤΕΡΟΥ ΜΥΛΩΝΑ ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 35 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κορώνης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 144 σταυρούς
2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ(ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΜΙΧΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 161 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Κουκκουνάρας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 121 σταυρούς
2. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 96 σταυρούς
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 91 σταυρούς





Τοπική Κοινότητα Κρεμμυδίων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 111 σταυρούς
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 82 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κυνηγού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 94 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κόμπων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΧΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Λαχανάδας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μανιακίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μαργελίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 15 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Μεθώνης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΑΖΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 109 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 95 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Μεσοποτάμου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48 σταυρούς
2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 50 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μεσοχωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43 σταυρούς
Τοπική Κοινότητα Μεταμορφώσεως


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 91 σταυρούς
2. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Μεταξάδας



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ 30 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μυρσινοχωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56 σταυρούς
Τοπική Κοινότητα Παλαιού Λουτρού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 18 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Παπαφλέσσα


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Παππουλίων



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πηδάσου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18 σταυρούς
Τοπική Κοινότητα Πύλας



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41 σταυρούς
Τοπική Κοινότητα Ρωμανού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61 σταυρούς
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Σουληναρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΞΥΔΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 95 σταυρούς
2. ΚΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 92 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΞΥΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 78 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Υαμείας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Φαλάνθης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 126 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Φλεσιάδος


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΜΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14 σταυρούς
Τοπική Κοινότητα Φοινίκης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΨΥΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Φοινικούντος


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 60 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 49 σταυρούς


Τοπική Κοινότητας Χανδρινού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΑΛΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 141 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΛΙΓΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 76 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΟΛΟΚΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 44 σταυρούς
Τοπικής Κοινότητας Χαρακοπίου (Χαροκοπειού)


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 138 σταυρούς
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ 95 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Χρυσοκελλαριάς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ έλαβε διακόσιους είκοσι (220) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 58 σταυρούς
3. ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Χωματάδας



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60 σταυρούς

ΔΗΜΟΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ εκλογής της 18ης Μαΐου 2014


Γραμμένοι: 20.657, Ψηφίσαντες: 9.873, Άκυρα: 183, Λευκά: 43, Σύνολο Λευκών και Ακύρων: 226, Έγκυρα : 9.647

Έλαβαν:


Α') «ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟ»: Ψήφοι 1.497, ποσοστό 15,52%


Β') «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΕΡΒΑΣΗ»: Ψήφοι 3.144, ποσοστό 32,59%


Γ') «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΟΙΧΑΛΙΑΣ»: Ψήφοι 2.458, ποσοστό 25,48%


Δ') «ΚΑΘΑΡΗ ΛΥΣΗ»: Ψήφοι 2.101, ποσοστό 21,78%


Ε') «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΙΧΑΛΙΑΣ»: Ψήφοι 447, ποσοστό 4,63%



Κανένας συνδυασμός δεν πλειοψήφησε με ποσοστό ανώτερο του 50% (συν 1 ψήφο) του συνόλου των έγκυρων ψηφοδελτίων, με αποτέλεσμα την επανάληψη της ψηφοφορίας στις 25/05/2014
Οι έδρες διανέμονται σε δύο κατανομές:


Έδρες Α' κατανομής: 14
Έδρες Β' κατανομής: 13


«ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΕΡΒΑΣΗ» - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Είρας





1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 371 σταυρούς
2. ΒΕΡΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ 369 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Ανδανίας


1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 504 σταυρούς
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 327
Σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας


1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 361 σταυρούς
2. ΔΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 270 σταυρούς
3. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 240 σταυρούς

Εκλογική Περιφέρεια Δωρίου
1. ΚΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 299
σταυρούς
2. ΛΙΟΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥ 239 σταυρούς
3. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 190 σταυρούς
4. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 183 σταυρούς





Εκλογική Περιφέρεια Μελιγαλά


1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 452
Σταυρούς
2. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 413 σταυρούς
3. ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 387
Σταυρούς
4. ΜΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 316 σταυρούς
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε 308 σταυρούς

«ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΟΙΧΑΛΙΑΣ» - ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Ανδανίας

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Γ' έλαβε όλες
τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΝΤΟΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 527 σταυρούς

Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας





1. ΒΟΥΡΒΑΧΗ ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΥΖ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 361 σταυρούς προτίμησης


Εκλογική Περιφέρεια Δωρίου


1. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 310 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Μελιγαλά





1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 434
σταυρούς




«ΚΑΘΑΡΗ ΛΥΣΗ» - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ





Εκλογική Περιφέρεια Ανδανίας


1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗ ΕΜΙΛΥ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366 σταυρούς



Εκλογική Περιφέρεια Δωρίου



1. ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 292 σταυρούς

Εκλογική Περιφέρεια Μελιγαλά


1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού Δ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού



«ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟ» - ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ





Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας


1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Α'
έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού



Εκλογική Περιφέρεια Μελιγαλά


1. ΜΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 279) σταυρούς

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΙΧΑΛΙΑΣ» - ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Δωρίου


1. ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ως επικεφαλής του συνδυασμού Ε' έλαβε όλες
τις ψήφους του συνδυασμού



Τοπική Κοινότητα Αγίου Σώστου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΣΥΡΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αγριλοβούνου

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 39 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αμπελιώνας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΔΡΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ανδανίας


Αποτελέσματα Υποψήφιων ν Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 40 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ανθούσης

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 29 σταυρούς
Τοπική Κοινότητα Άνω Δωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Άνω Μελπείας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 46 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Βασιλικού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 96 σταυρούς
2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Δασοχωρίου



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'


1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18 σταυρούς


Τοπικής Κοινότητας Δεσύλλα



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΤΖΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 65 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Διαβολιτσίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 96 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 82 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Δωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 139 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 135 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 133 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ζευγολατείου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 65 σταυρούς
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Ηλέκτρας




Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 46 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κάτω Μελπείας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΔΗΜΙΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ 106 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κακαλετρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Καλλιρρόης

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 87 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Καλυβίων



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 34 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Καρνασίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 71 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κατσαρού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 103 σταυρούς
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ 25 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Κεντρικού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κούβελα


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΑΣΗΜΗ 46 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Κωνσταντίνων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 69 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κόκλα

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'


1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 95 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Λουτρού



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μάλθης




Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 36 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μάλτας




Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μάνδρας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 41 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μίλα

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μαγούλας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Μαντζαρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Μελιγαλά


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 141 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΧΙΛΙΑΡΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 79 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΣΤΕΑΦΑΝΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ 79 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Μερόπης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 139 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Νέδας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Ιθώμης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 101 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Οιχαλίας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89 σταυρούς
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77 σταυρούς
3. ΡΟΥΣΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πέτρας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Ε'


1. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 29 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Παραπουγκίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Πεύκου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Πολίχνης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Σιάμου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 26 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Σκάλας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 143 σταυρούς
2. ΜΠΟΥΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 20 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Σκληρού


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Σολακίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Στασίμου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΤΣΙΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Στενυκλάρου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Συρρίζου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Τσουκαλαιίκων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΜΠΑΡΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88 σταυρούς
2. ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 10 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε σαράντα οκτώ (48) σταυρούς προτίμησης
και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα Φίλια

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 49 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Χαλκιά





Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Χρυσοχωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 39 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Ψαρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 47 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 90 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ 23 σταυρούς

ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18ης Μαΐου 2014


Γραμμένοι: 10.216, Ψηφίσαντες: 5.716, Άκυρα: 122, Λευκά: 37, Σύνολο Λευκών και Ακύρων: 159,
Έγκυρα : 5.557
Έλαβαν:


Α') «ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (Ε.Μ.Α.Σ)»: Ψήφοι 1.911, ποσοστό 34,39%


Β') «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ»: Ψήφοι 248, ποσοστό 4,46%


Γ') «ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΝΗ»: Ψήφοι 1.924, ποσοστό 34,62%


Δ') «ΠΡΩΤΑ Η ΜΑΝΗ»: Ψήφοι 1.474, ποσοστό 26,53%


Κανένας συνδυασμός δεν πλειοψήφησε με ποσοστό ανώτερο του 50% (συν 1 ψήφο) του συνόλου των έγκυρων ψηφοδελτίων, με αποτέλεσμα την επανάληψη της ψηφοφορίας στις 25/05/2014
Οι έδρες διανέμονται σε δύο κατανομές


Έδρες Α' κατανομής: 11
Έδρες Β' κατανομής: 10


«ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (Ε.Μ.Α.Σ)»
Δήμαρχος ΜΑΡΑΜΠΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1. ΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 428 σταυρούς
2. ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 323 σταυρούς
3. ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 318 σταυρούς
4. ΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 275 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1. ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292 σταυρούς
2. ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 272 σταυρούς
3. ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 271 σταυρούς
4. ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 271 σταυρούς
5. ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 263 σταυρούς
6. ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 246 σταυρούς
7. ΦΩΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 229 σταυρούς
8. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 218 σταυρούς
9. ΚΟΥΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 213 σταυρούς


«ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΝΗ» Δημήτριος Γιαννημάρας

Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1. ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 315 σταυρούς

Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1. ΓΙΑΝΝΗΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Γ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΛΥΜΠΕΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 422 σταυρούς
3. ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 302 σταυρούς
4. ΡΟΥΤΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 259 σταυρούς

«ΠΡΩΤΑ Η ΜΑΝΗ» Παναγιώτης Μπασάκος


Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1. ΜΠΑΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ως επικεφαλής του συνδυασμού Δ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 324 σταυρούς


Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου


1. ΦΑΛΗΔΕΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 342 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Αβίας

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 44 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΑΒΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 75 σταυρούς
2. ΚΩΣΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αγίου Νίκωνος


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 39 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΑΖΟΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 81 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56 σταυρούς
2. ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ 36 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Αλτομιρών


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΛΕΙΔΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Δολών


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΨΩΡΟΜΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 63 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΦΑΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 80 σταυρούς




Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΑΝΤΖΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 55 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Εξωχωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΥΒΕΛΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 17 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΠΕΤΡΟΥΛΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 58 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Θαλαμών


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κάμπου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΟΝΤΟΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΣΙΝΟΥ 34 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΜΗΤΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93 σταυρούς
2. ΓΙΑΝΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 76 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Κέντρου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΡΕΒΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 69 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Καρδαμύλης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'




1. ΛΙΑΚΟΥΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 28 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΠΕΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 34 σταυρούς

Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Καρυοβουνίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31 σταυρούς





Τοπική Κοινότητα Καστανέας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΑΝΑΓΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 55 σταυρούς






Τοπική Κοινότητα Λαγκάδας


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 52 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Μηλέα


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΜΠΟΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 97 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΜΑΚΡΕΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 111 σταυρούς
2. ΘΩΜΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 65 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 114 σταυρούς




Τοπική Κοινότητα Νομιτσή



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 53 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Πηγαδίων



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 75 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πλάτσης


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΠΑΥΛΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27 σταυρούς
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 88 σταυρούς
2. ΝΙΚΗΤΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Προαστίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58 σταυρούς
2. ΠΕΡΔΙΚΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 57 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 32 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Προσηλίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Πύργου Καλαμών


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΘΩΜΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 20 σταυρούς

Τοπική Κοινότητα Ριγκλίων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΟΛΙΒΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 31 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Σαϊδόνας
Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Β'


1. ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 36 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Σταυροπηγίου


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 66 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 31 σταυρούς


Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Δ'


1. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Σωτηριανίκων

Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 67 σταυρούς


Τοπική Κοινότητα Τραχήλας



Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Γ'


1. ΜΙΧΑΛΕΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33 σταυρούς



Τοπική Κοινότητα Τσερίων


Αποτελέσματα Υποψήφιων Εκπροσώπων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α'


1. ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 58 σταυρούς












Προσθήκη νέου σχολίου

CAPTCHA
Σχόλια με υβριστικό και προσβλητικό περιεχόμενο ή γραμμένα με greeklish ή δεν θα δημοσιεύονται. Συμπληρώστε τον αριθμό της εικόνας. Αυτή η ερώτηση γίνεται για να διαπιστωθεί εάν είστε άνθρωπος ή όχι και για την αποτροπή αυτοματοποιημένων υποβολών spam.

Σχετικές Ειδήσεις