Εκλογές: Τα ονόματα όλων των υποψηφίων για το Δήμο Δυτικής Μάνης

Πρώτη Δημοσίευση: 11/05/2019 18:10 - Τελευταία Ενημέρωση: 11/05/2019 18:10
Ανακοινώθηκαν σήμερα από το Πρωτοδικείο Καλαμάτας όσοι έχουν υποψήφιοι έχουν δικαίωμα να συμμετάσχουν στις εκλογές της 26ης Μαΐου

ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ
 
  • Συνδυασμοί υποψηφίων στο Δήμο (κατά χρονολογική σειρά κατάθεσης συνδυασμών)
  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΝΗ»
Έμβλημα : Το έμβλημα αποτελείται από μία πυξίδα, όπου κάτωθι αυτής αναγράφεται «Ενεργοί Πολίτες Δυτικής Μάνης» και αριστερά αυτής απεικονίζονται δύο ανθρώπινες φιγούρες.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΑΝΔΡΟΒΙΤΣΑΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1) ΓΚΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΑΦΡΟΥΛΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
5) ΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6) ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
7) ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9) ΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΗΛΙΑ
10) ΨΑΡΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1) ΓΑΤΕΑ – ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΔΗΜΗΤΡΕΑ ΣΟΦΙΑ – ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3) ΚΑΤΣΟΥΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΚΥΒΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5) ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6) ΜΕΪΜΕΤΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7) ΜΕΛΕΑ – WAGNER ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8) ΜΠΑΚΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΚΡΑΤΗ
9) ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11) ΜΠΕΣΜΠΕΑ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12) ΝΙΚΗΤΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13) ΞΥΔΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
14) ΠΑΝΑΓΕΑ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15) ΠΑΝΑΓΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
16) ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17) ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18) ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19) ΣΑΦΙΟΛΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) – ΣΤΑΣΙΝΗ του ΗΛΙΑ
20) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21)  GERMERAAD JOAHN – HENRI του JOAHN – HENRI 
 
  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ»
Έμβλημα : Το έμβλημα αποτελείται από τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1) ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΓΚΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΔΑΦΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΚΙΣΚΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
5) ΜΑΡΤΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6) ΜΠΕΛΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
7) ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1) ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΓΙΑΝΝΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
3) ΚΑΒΑΘΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4) ΚΑΜΠΑΝΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5) ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
7) ΛΑΜΠΡΙΝΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
8) ΝΟΕΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9) ΞΥΔΕΑ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10) ΞΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
11) ΣΤΡΑΤΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΑΡΙΟΥ
12) ΣΤΡΑΤΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13) ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΕΤΡΟΥ
14) ΦΑΪΠΠΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15) ΦΟΥΝΤΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
 
  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΝΗ»
Έμβλημα : Το έμβλημα αποτελείται από τη γεωγραφική περιοχή της Δυτικής Μάνης και επί αυτής υπάρχουν κλαδιά ελιάς

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΓΙΑΝΝΗΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1) ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΜΗΡΟΣ) του ΗΛΙΑ
3) ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4) ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΚΟΥΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6) ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8) ΛΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9) ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΡΕΝΙΟΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10) ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11) ΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΦΙΛΑΝΘΗ (ΦΩΦΩ) συζ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1) ΓΟΥΡΔΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ
2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3) ΔΗΜΟΥΛΕΑ – ΡΟΖΑΚΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
4) ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5) ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6) ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
7) ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8) ΚΟΤΣΟΒΟΛΗΣ ΝΙΚΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9) ΚΥΒΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10) ΛΟΥΚΑΡΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΤΣΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11) ΛΥΜΠΕΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12) ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΣΤΑΘΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13) ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
14) ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
15) ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΑ – ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
16) ΡΟΥΜΑΝΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17) ΣΠΥΡΕΑ – ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19) ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΡΑΣΙΔΑ
20) ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21) ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (Ε.Μ.Α.Σ)»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει έμβλημα.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΜΑΡΑΜΠΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1) ΚΑΤΣΙΡΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2) ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
4) ΚΟΝΤΟΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
5) ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6) ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7) ΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8) ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9) ΠΟΛΥΜΕΝΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
10) ΡΑΠΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11) ΨΩΡΟΜΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1) ΓΙΑΝΝΑΚΕΑ – ΠΙΤΣΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2) ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ – ΡΑΠΤΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΚΑΜΠΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6) ΚΑΠΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7) ΚΛΕΙΔΩΝΑ – ΚΥΒΕΛΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8) ΚΟΥΤΟΥΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
9) ΜΑΜΑΛΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΕΑ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
11) ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12) ΝΤΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
13) ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14) ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15) ΠΕΡΔΙΚΕΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16) ΠΕΤΡΟΥΛΕΑ – ΜΑΡΑΜΠΕΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
17) ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18) ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
19) ΠΤΕΡΝΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
20) ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21) ΧΡΗΣΤΕΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΝΗ»
Έμβλημα : Το έμβλημα αποτελείται από το σύμβολο «+» ακολουθούμενο από τη λέξη «εργασία» και κάτωθι αυτής υπάρχει η φράση «για τη Δυτική Μάνη» Δεξιά αυτών απεικονίζονται (8) φιγούρες ατόμων με διαφορετικούς χρωματισμούς.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΡΟΥΤΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1) ΓΚΟΥΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2) ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3) ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΠΑΡΘΕΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6) ΠΕΤΡΕΑ – ΜΙΧΑΛΕΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7) ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1) ΒΕΖΥΡΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΓΕΩΡΓΙΛΕΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3) ΓΙΑΝΝΑΚΕΑ – ΤΣΙΚΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4) ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
5) ΚΑΠΟΥΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
6) ΚΑΤΣΙΚΕΑ – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
7) ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8) ΚΥΒΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
9) ΛΕΧΑΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10) ΜΑΡΚΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11) ΜΕΪΜΕΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12) ΜΠΙΣΤΙΚΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13) ΝΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14) ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΗΛΙΑ
15) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΕΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16) ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
17) ΤΣΟΥΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. Όνομα Συνδυασμού : «Ν.Ι.Κ.Η ΝΕΕΣ ΙΔΕΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΗΜΕΡΕΣ»
Έμβλημα : Το έμβλημα απεικονίζει ένα Μανιάτικο Πύργο.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΜΠΑΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
1) ΑΒΡΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3) ΓΕΩΡΓΙΚΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6) ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8) ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9) ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) ΜΗΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11) ΡΕΒΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
2) ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΒΙΣΚΟΥΛΛΙ ΣΕΡΙΦ του ΣΚΕΝΤΕΡ
4) ΓΑΖΟΥΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5) HARRISON FREDA CAROL του FREDERICK CARL
6) ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΛΑΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
8) ΜΕΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
9) ΜΗΤΣΕΑ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) ΜΟΥΣΟΥΛΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11) ΞΕΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12) ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13) ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14) ΣΚΟΡΠΙΔΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΣΟΦΙΑ του ΕΥΡΥΠΙΔΗ
16) ΤΣΟΥΧΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
17) ΦΑΛΗΔΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ




 
  • Κοινότητες Άνω των 300 (κατά χρονολογική σειρά κατάθεσης συνδυασμών)
 Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
Α) Κοινότητα Αβίας
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΑΒΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΡΕΠΑΠΑ ΘΕΚΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΜΠΙΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
  5. ΣΟΥΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
2. Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΒΙΑ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΑΡΑΠΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Β) Κοινότητα Δολών
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΥΣ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΚΑΝΤΖΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΣΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΝΤΑΒΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΠΡΑΤΤΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  6. ΨΩΡΟΜΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
2. Όνομα Συνδυασμού : «ΔΟΛΟΙ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΖΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΛΗΜΗ
  3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΦΑΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΦΑΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Γ) Κοινότητα Κάμπου
1. Όνομα Συνδυασμού : «Ο ΚΑΜΠΟΣ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΒΕΝΕΤΣΑΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΜΑΛΙΚΙ ΛΟΥΪΖΑ του ΦΙΤΙΜ
  4. ΜΟΥΝΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΝΙΚΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒ
  6. ΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΞΕΡΙΖΩΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
 
2. Όνομα Συνδυασμού : «Η ΑΛΗΘΕΙΑ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΥΚΟΥΡΕΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΗΤΣΕΑ ΦΙΛΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΗΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΗΤΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Σταυροπηγίου
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΖΑΡΝΑΤΑ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΜΑΡΙΟΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΕΛΙΔΩΝΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΛΙΑ
 
2. Όνομα Συνδυασμού : «ΣΥΜΠΡΑΞΗ»
            Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΜΕΛΙΔΩΝΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΤΣΑΡΙΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
Α) Κοινότητα Αγίου Νικολάου
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ ΝΙΚΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
Β) Κοινότητα Εξωχωρίου
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΤΑΫΓΕΤΟΣ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  2. ΚΟΛΟΒΙΣΤΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΥΒΕΛΕΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΥΒΕΛΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΑΥΡΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΙΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
 2. Όνομα Συνδυασμού : «ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ»
           Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΚΟΡΔΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΚΟΥΜΕΝΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΛΑΜΠΡΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  4. ΠΕΤΡΟΥΛΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΩ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΦΑΛΗΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
 
Γ) Κοινότητα Καρδαμύλης
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΗ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΛΑΜΠΕΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΟΥ
  7. ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΔΗΜΟΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΗ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΙΤΡΙΝΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  4. ΚΙΤΡΙΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΑΡΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΠΕΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  8. ΦΟΥΝΤΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Νεοχωρίου
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΕΝΟΤΗΤΑ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΖΕΡΒΑ ΑΘΗΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
  3. ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΠΕΓΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΕΤΡΙΜΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  6. ΠΤΕΡΝΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  7. ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΧΟΝΤΖΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Πλατσης
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΠΛΑΤΣΑ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΜΠΑΣΟΥΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΣΑΓΚΡΙΩΤΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
ΣΤ) Κοινότητα Προαστίου
1. Όνομα Συνδυασμού : «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΒΕΖΥΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ συζ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΙΑΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΕΡΔΙΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  5. ΧΙΟΥΡΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
 
2. Όνομα Συνδυασμού : «ΕΝΟΤΗΤΑ – ΠΡΟΟΔΟΣ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΒΕΖΥΡΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΞΥΠΟΛΙΤΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΠΕΡΔΙΚΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
 
  • Κοινότητες Κάτω των 300 (κατά αλφαβητική σειρά υποψηφίων)
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αβίας
Κοινότητα Αλτομιρών
1. ΚΛΕΙΔΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Κοινότητα Κέντρου
1. ΒΑΤΣΙΝΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
Κοινότητα Πηγαδίων
1. ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Σωτηριάνικων
1. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΥΚΑ
3. ΠΕΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Λεύκτρου
Κοινότητα Αγίου Νίκωνος
  1. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΑΝΑΓΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Κοινότητα Θαλαμών
  1. ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Καρυοβουνίου
  1. ΜΕΛΙΓΚΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
Κοινότητα Καστανέας
  1. ΚΑΡΟΛΕΜΕΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΝΑΓΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Κοινότητα Λαγκάδας
  1. ΚΑΠΙΤΣΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Κοινότητα Μηλέας
  1. ΘΕΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΠΟΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
 
Κοινότητα Νομιτσή
  1. ΚΥΒΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Κοινότητα Προσηλίου
  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΟΥΡΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΠΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Κοινότητα Πύργου Καλαμών
  1. ΘΩΜΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΜΠΑΝΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  3. ΚΟΥΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  4. ΠΕΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ
 
Κοινότητα Ριγκλίων
  1. ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΜΕΪΜΕΤΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Κοινότητα Σαϊδόνας
  1. ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΞΥΔΕΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΤΡΑΤΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
Κοινότητα Τραχήλας
  1. ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
Κοινότητα Τσερίων
  1. ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις