Εκλογές: Τα ονόματα όλων των υποψηφίων για το Δήμο Μεσσήνης

Πρώτη Δημοσίευση: 11/05/2019 17:45 - Τελευταία Ενημέρωση: 11/05/2019 18:07
Ανακοινώθηκαν σήμερα από το Πρωτοδικείο Καλαμάτας όσοι έχουν υποψήφιοι έχουν δικαίωμα να συμμετάσχουν στις εκλογές της 26ης Μαΐου

ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
 
  • Συνδυασμοί υποψηφίων στο Δήμο (κατά χρονολογική σειρά κατάθεσης συνδυασμών)
  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΣΣΗΝΗΣ»
Έμβλημα : η λέξη ΛΑΪΚΗ από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.
 
Υποψήφιος Δήμαρχος : ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας 
  1. URSU LOREDANA του GHEORGHE
  2. ΒΛΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΚΑΣΙΜΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσης 
  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΟΝΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους 
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΦΛΑΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΙΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων 
  1. ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
Ε) Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης
 
       1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
       2.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
       3.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
       4.ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

ΣΤ) Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης 
  1. ALEVIZOU VANIA του DIMITROVA
  2. YONEVA MARIETA του DIMITROVA
  3. ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΓΕΩΡΓΑΡΑ-ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  9. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  10. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΡΛΕΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
Ζ) Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου 
  1. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩAΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΠΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ-ΣΟΥΜΠΕΡΤ ΕΡΙΚΑ-ΝΤΟΥΣΝΕΛΝΤΑ-ΜΟΝΙΚΑ του ΕΝΤΓΚΑΡ
  4. ΛΟΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  6. ΧΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
Η) Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου
 
        1.ΜΑΓΕΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
        2.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 
 
2. Όνομα Συνδυασμού : «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»
Έμβλημα : τα γράμματα της αλφαβήτας Μ με μπλε χρώμα και το Δ που φέρει το πράσινο, πορτοκαλί και κόκκινο χρώμα και απεικονίζει σε απλοποιημένη μορφή τρεις πολίτες του Δήμου Μεσσήνης σε συνεργασία, ενώ η επωνυμία του συνδυασμού “ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ” αναγράφεται στο κάτω μέρος του.
 
Υποψήφιος Δήμαρχος : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας 
  1. ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΕΡΖΗ-ΡΙΣΒΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΦΥΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσης 
  1. ΓΙΑΝΝΕΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  2. ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΑΤΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους 
  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΑΝΘΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων 
  1. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
Ε) Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης 
  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  2. ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΡΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΦΕΙΔΑ-ΛΙΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΣΤ) Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης 
  1. ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ-ΜΠΟΥΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΔΗΜΑΚΗ-ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  8. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  9. ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  11. ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΟΚΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  13. ΜΠΑΡΜΠΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  14. ΞΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  17. ΡΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΑΛΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΤΑΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  20. ΤΣΕΛΙΟΥ-ΜΟΥΡΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ
  21. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
Ζ) Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου 
  1. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΓΡΙΒΕΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΜΟΣΧΟΒΙΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
Η) Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου 
  1. ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ-ΤΣΕΡΠΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
 
3. Όνομα Συνδυασμού : «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ κίνηση πολιτών ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ»
Έμβλημα : Η φράση “ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ κίνηση πολιτών ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ” και στα αριστερά αυτής παράσταση δένδρου με οκτώ (8) φύλλα ποικίλων χρωμάτων αρχίζοντας από αριστερά προς δεξιά: κυανού, βαθύ πράσινου, πορτοκαλί, κυανού, πράσινου, πορτοκαλί, κυανού και βαθύ πράσινου.
 
Υποψήφιος Δήμαρχος : ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας 
  1. ΒΟΥΤΙΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
  2. ΓΟΥΡΝΑ ΠΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
  3. ΚΑΣΙΜΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 
  4. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσης 
  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
  2. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
  3. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  5. ΧΟΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους 
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ 
  2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 
  3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
  4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
  5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων 
  1. ΚΑΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ 
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
Ε) Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης 
  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  5. ΜΠΛΕΚΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΣΤ) Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  3. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
  4. ΔΑΒΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
  5. ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
  6. ΖΕΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
  7. ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 
  8. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
  9. ΚΑΡΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
  10. ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
  11. ΚΟΥΤΣΟΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
  12. ΜΑΡΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
  13. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
  14. ΜΥΣΤΡΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 
  15. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
  16. ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
  17. ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
  18. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΣΠΥΡΟΥ 
  19. ΤΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
  20. ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
  21. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Ζ) Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  4. ΓΡΟΥΣΟΥΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 
  5. ΚΑΠΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
  6. ΚΑΤΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 
  7. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
  8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
Η) Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου 
  1. ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 
  2. ΤΣΕΡΠΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 
 
 
4. Όνομα Συνδυασμού : «Επανεκκίνηση για το Δήμο Μεσσήνης»
Έμβλημα : ένα δέντρο ελιάς πάνω σε μια παραλία με ανθρώπινες φιγούρες που φωτίζεται από τον ήλιο και περιβάλλεται από τη θάλασσα.
 
Υποψήφιος Δήμαρχος : ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΥ 
  2. ΛΑΧΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
  3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
Β) Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσης 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 
  2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
  3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων 
  1. ΒΕΡΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
Ε) Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης 
  1. ΖΑΡΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
  2. ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 
  3. ΜΑΡΙΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
ΣΤ) Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης 
  1. ΑΛΟΙΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  2. ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΥΡΩΝΑ 
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
  5. ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
  7. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ 
  8. ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
  9. ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  10. ΜΗΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΛΙΩΛΗ 
  11. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
  12. ΣΓΟΥΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
  13. ΤΣΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
  14. ΨΥΡΟΥΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
Ζ) Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου 
  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
  3. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
  4. ΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΙΑΝΝΗ 
  5. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ 
Η) Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου 
  1. ΒΕΡΓΗ ΘΕΟΤΙΜΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



 
  • Κοινότητες Άνω των 300 (κατά χρονολογική σειρά κατάθεσης συνδυασμών)
  • Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας
Α) Κοινότητα Λογγάς
1.  Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Τ.Κ. ΛΟΓΓΑΣ
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. PAWLOSKA JADWIGA του KAZIMIERZ
 
  1. ZEREBECKA-SZPRINGIEL ALEKSANDRA του ANDRZEJ
 
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΟΛΑ ΚΟΥΙΤΙΜ του ΟΣΜΑΝ
 
  1. ΛΙΟΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΣΑΡΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
 
  1. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. Όνομα Συνδυασμού : ΑΝΑΠΤΥΞΗ
Έμβλημα : Δεν υπάρχει
 
  1. ΔΡΑΓΓΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
 
  1. ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 
Β) Κοινότητα Χράνων
 
1. Όνομα Συνδυασμού : ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ- ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
 
Έμβλημα : Το έμβλημα αποτελείται από ένα κυκλικό σχήμα περιμετρικά του οποίου υπάρχουν οι λέξεις Επισκοπή, Κακόρρευμα, Καφού, Βίγλα, Χράνοι και εντός αυτού οι λέξεις από πάνω προς τα κάτω “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ”.
 
  1. ΒΡΕΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
  1. ΖΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΦΥΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΦΥΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΦΩΣΣΕ-ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
2. Όνομα Συνδυασμού : Προχωράμε Μπροστά
Έμβλημα :  Δεν υπάρχει
 
  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΓΚΡΟΥΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝ-ΜΑΡΙΑ του ΒΙΛΧΕΛΜ
 
  1. ΣΤΑΪΝΙΝΓΚΕΡ ΔΟΜΝΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ
 
  1. ΤΕΡΤΙΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΦΥΚΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσας
Α) Κοινότητα Αμφιθέας
 
1. Όνομα Συνδυασμού : Νέα πορεία Αμφιθέας
Έμβλημα : Δεν υπάρχει.
 
  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
 
  1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
2. Όνομα Συνδυασμού : ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Έμβλημα : Δεν υπάρχει.
 
  1. ΔΑΒΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Β) Κοινότητα Ανδρούσης
 
            1. Όνομα Συνδυασμού : ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΛΙΔΑΣ
Έμβλημα : Δεν υπάρχει.
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΔΕΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΝΤΑΝΟΥ ΑΝΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΕ
 
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
 
  1. ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
 
2. Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
Έμβλημα : Δεν υπάρχει.
 
  1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΣΧΙΝΑ-ΚΟΥΡΕΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
Γ) Κοινότητα Εύας
            1. Όνομα Συνδυασμού : ΜΑΖΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ
Έμβλημα : Δεν υπάρχει.
 
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
 
  1. ΜΠΑΪΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
 
  1. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
            2. Όνομα Συνδυασμού : ΑΚΕ Ανεξάρτητη Κίνηση Εύας
Έμβλημα : Δεν υπάρχει.
 
  1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΚΑΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
 
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους
 
Α) Κοινότητα Αριστομένους
 
            1. Όνομα Συνδυασμού : ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
Έμβλημα : τα γράμματα της αλφαβήτας Μ με μπλε χρώμα και το Δ που φέρει το πράσινο, πορτοκαλί και κόκκινο χρώμα και απεικονίζει σε απλοποιημένη μορφή τρεις πολίτες του Δήμου Μεσσήνης σε συνεργασία, ενώ η επωνυμία του συνδυασμού “ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ” αναγράφεται στο κάτω μέρος του.
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
 
2. Όνομα Συνδυασμού : ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΓΚΑΡΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
 
  1. ΚΑΝΑΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
 
  1. ΜΕΓΓΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Β) Κοινότητα Διοδίων
 
            1. Όνομα Συνδυασμού : Ανεξάρτητη Κίνηση Διοδίων
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΚΟΥΡΓΙΑΜΠΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΛΕΜΠΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΜΑΘΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Γ) Κοινότητα Μάνεση
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
 
  1. ΣΤΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΤΣΙΧΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
            2. Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΑΝΕΣΙ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΡΟΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΞΥΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
 
Δ) Κοινότητα Στέρνας
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΣΚΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Στρεφίου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : Ενότητα
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
  1. ΓΑΜΒΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
 
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
 
            2. Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΣΤΡΕΦΙ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
 
  1. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΣΟΥΡΙΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
 
  1. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων
 
Α) Κοινότητα Χατζή
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : Νέο Χατζή
Έμβλημα : Αποτελείται από τα αρχικά γράμματα των δύο λέξεων του ονόματος του συνδυασμού Ν και Χ σε κεφαλαία γραφή μέσα σε κύκλο και γύρω από τον κύκλο εγγράφεται μεγαλύτερος ομόκεντρος  κύκλος, που χωρίζεται σε δύο ημικύκλια πάνω και κάτω με δύο τελείες, ανάμεσα δε στο κενό που σχηματίζεται μεταξύ των κύκλων στο πάνω ημικύκλιο από αριστερά προς δεξιά αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού με κεφαλαία γράμματα και στο κάτω ημικύκλιο αναγράφεται το έτος 2019.
 
  1. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΛΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΠΑΜΠΑΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΣΚΑΛΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΤΖΗ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΑΜΠΟΥΡΙΣ ΚΑΡΜΕΝ του ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ
 
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
  1. ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης
 
Α) Κοινότητα Βαλύρας
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΑΛΥΡΑΣ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΓΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΜΠΑΚΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΠΑΤΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
 
  1. ΝΤΟΥΡΑΜΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΒΑΛΥΡΑ ΣΥΝΘΕΣΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΓΡΑΠΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
 
  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
 
  1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
 
  1. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης
 
Α) Κοινότητα Αβραμιού
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΒΡΑΜΙΟΥ- ΔΡΑΚΟΝΕΡΙ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΒΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 
  1. ΚΟΥΡΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΞΥΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΒΡΑΜΙΟΥ
Έμβλημα : Η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.
 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
 
  1. ΛΥΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
Β) Κοινότητα Αναλήψεως
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : Ανεξάρτητη Δύναμη Ανάληψης
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
  1. ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΜΗΤΣΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΚΛΙΝΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
Γ) Κοινότητα Καρτερολίου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : Νέα Δύναμη Καρτερολίου
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
 
  1. ΔΡΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  1. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΙΟΥ
 
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
Έμβλημα : Το Παλιό Πέτρινο Δημοτικό Σχολείο της κοινότητας Καρτερολίου και φέρει ασπρόμαυρο χρώμα.
 
  1. ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
 
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Μαυρομματίου Παμίσου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΝΕΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΠΑΜΙΣΟΥ
            Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΝΤΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΠΑΜΙΣΟΥ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΜΟΥΛΑΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
  1. ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΙΡΟΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΨΑΡΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
Ε) Κοινότητα Μεσσήνης
 
             1.Όνομα Συνδυασμού : Νησί μου, αξερίζωτη σκέψη μου
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
  1. ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 
  1. ΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΑΝΘΗ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΡΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ κίνηση πολιτών ΜΕΣΣΗΝΗΣ
 
Έμβλημα : Αποτελείται από τη φράση “ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ κίνηση πολιτών ΜΕΣΣΗΝΗΣ” και στα αριστερά αυτής παράσταση δένδρου με οκτώ (8) φύλλα ποικίλων χρωμάτων αρχίζοντας από αριστερά προς δεξιά: κυανού, βαθύ πράσινου, πορτοκαλί, κυανού,  πράσινου, πορτοκαλί, κυανού, βαθύ πράσινου.
 
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΚΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
 
  1. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΤΣΕΡΠΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου
 
Α) Κοινότητα Αχλαδοχωρίου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
  1. ΔΡΕΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : Ανανέωση Αχλαδοχωρίου
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
 
  1. ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
 
Β) Κοινότητα Νερομύλου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : Νερόμυλος Εμπιστοσύνη
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΓΚΟΥΒΙΤΣΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
 
2.Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΝΕΡΟΜΥΛΟΥ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ
 
  1. ΛΟΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ ΖΩΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
Γ) Κοινότητα Πανιπερίου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : Νέα Εποχή Πανιπερίου
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΚΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΠΑΝΙΠΕΡΙΟΥ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΚΑΡΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΑ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
  1. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
 
Δ) Κοινότητα Πεταλιδίου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Έμβλημα : Αποτελείται από τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.
 
  1. ΖΑΡΓΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΜΑΛΙΑΡΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΣΚΑΦΙΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
            2.Όνομα Συνδυασμού : ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΥΓΟΥΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
 
  1. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΡΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΛΙΑΝΟΥ ΣΚΑΦΙΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
 
 
            3.Όνομα Συνδυασμού : ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΒΡΕΤΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΟΣΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΦΥΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου
 
Α) Κοινότητα Τρικόρφου
 
            1.Όνομα Συνδυασμού : ΟΜΟΝΟΙΑ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  1. ΚΟΣΤΡΙΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΦΛΩΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
2.Όνομα Συνδυασμού : ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΠΡΟΟΔΟΣ
Έμβλημα : Χωρίς έμβλημα
           
  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΔΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΟΣΤΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΧΛΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
 
  • Κοινότητες Κάτω των 300 (κατά αλφαβητική σειρά υποψηφίων)
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας
 
Α) Κοινότητα Αδριανής
  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΓΚΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
 
Β) Κοινότητα Μηλίτσης
  1. ΒΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
 
  1. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
 
Γ) Κοινότητα Νέας Κορώνης
 
  1. ΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
 
  1. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσας
 
Α) Κοινότητα Αγριλιάς Μεσσήνης
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
Β) Κοινότητα Ελληνοεκκλησίας
  1. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
 
Γ) Κοινότητα Καλαμαρά
  1. ΖΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
 
Δ) Κοινότητα Καλογερόρραχης
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Μαγγανιακού
  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΣΤ) Κοινότητα Πολυλόφου
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους
 
Α) Κοινότητα Βουταίνης
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
Β) Κοινότητα Κεφαλοβρύσου
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Γ) Κοινότητα Κουτίφαρη
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Πελεκανάδας
  1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Πλατανόβρυσης
  1. ΞΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΣΤ) Κοινότητα Πουλιτσίου
  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων
 
Α) Κοινότητα Βλάση
  1. ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΛΕΝΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Β) Κοινότητα Κουρτακίου
  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΠΑΓΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
Γ) Κοινότητα Μηλιωτίου
  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Πετριτσίου
  1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΚΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Χαραυγής
  1. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης
 
Α) Κοινότητα Αριστοδημείου
  1. ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
 
Β) Κοινότητα Αρσινόης
  1. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
  1. ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
Γ) Κοινότητα Αρχαίας Μεσσήνης
  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
  1. ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Δ) Κοινότητα Ζερμπισίων
  1. ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Κεφαλινού
  1. ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΟΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΣΤ) Κοινότητα Λαμπαίνης
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΛΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Ζ) Κοινότητα Ρευματιάς
  1. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΝΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΗ
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης
 
Α) Κοινότητα Βελίκας
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Β) Κοινότητα Λευκοχώρας
  1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΦΟΥΤΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Γ) Κοινότητα Λυκοτράφου
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Μαδένης
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
 
  1. ΔΑΒΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Νεοχωρίου Αριστομένους
  1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
ΣΤ) Κοινότητα Πιλαλίστρας
  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΓΑΜΒΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Ζ) Κοινότητα Πιπερίτσης
  1. ΑΛΕΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
Η) Κοινότητα Σπιταλίου
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Θ) Κοινότητα Τριόδου
  1. ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
 
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου
 
Α) Κοινότητα Δάρα
  1. ΒΕΛΜΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΠΑΞΙΝΟΥ- ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Β) Κοινότητα Δροσιάς
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 
  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Γ) Κοινότητα Καλοχωρίου
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Δ) Κοινότητα Καρποφόρων
  1. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΙΦΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Ε) Κοινότητα Καστανίων
 
  1. ΚΑΠΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
ΣΤ) Κοινότητα Κοκκίνου
  1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Ζ) Κοινότητα Λυκίσσης
  1. ΜΠΙΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΜΠΙΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
 
Η) Κοινότητα Μαθίας
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  • Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου
 
Α) Κοινότητα Δραΐνας
  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
Β) Κοινότητα Κλήματος
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Γ) Κοινότητα Κορομηλέας
  1. ΚΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΚΡΟΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΗΤΑ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΤΣΕΡΠΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
Δ) Κοινότητα Παλαιοκάστρου
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
 




Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις