Εκλογές: Τα ονόματα όλων των υποψηφίων για το Δήμο Τριφυλίας

Πρώτη Δημοσίευση: 11/05/2019 18:28 - Τελευταία Ενημέρωση: 11/05/2019 19:14
Ανακηρύχθηκαν σήμερα από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Κυπαρισσίας οι υποψήφιοι και οι συνδυασμοί που θα συμμετάσχουν στις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 και τις τυχόν επαναληπτικές εκλογές της 2ας Ιουνίου 2019 που θα διενεργηθούν για την εκλογή δημοτικών αρχών του Δήμου Τριφυλίας. Οκτώ υποψήφιοι δήμαρχοι με τους αντίστοιχους συνδυασμούς με υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους διεκδικούν την εμπιστοσύνη και την ψήφο των δημοτών Τριφυλίας. Σύμφωνα με το διατακτικό, κατ’ άρθρο 20 του ν. 3852/2010, ανακηρύσσονται όλοι οι κάτωθι όπως παρακάτω:

Λαϊκή Συσπείρωση με υποψήφιο δήμαρχο τον Κουκούμη Σαράντο του Χρήστου και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΝΝΑΙΟΥ 3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ. Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 2. ΚΑΤΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3. ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 4. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6. ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 10. ΧΩΡΑΪΤΗ‑ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6. ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ 7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8. ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΟΥΒΙΤΣΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ. Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΚΩΦΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6. ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7. ΤΣΑΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ.

ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ με υποψήφιο δήμαρχο το Λεβεντάκη Γεώργιο του Ιωάννη και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΖΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2. ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 4. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5. ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6. ΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7. ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8. ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΠΟΥΛΟΥ 10. ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ (ΖΩΓΑΣ) ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 11. ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΚΑΝΑΒΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12. ΦΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ (ΠΑΡΑΛΛΙΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 8. ΣΚΟΤΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9. ΤΖΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10. ΦΑΡΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΣΟΥΛΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΟΝΟΪΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5. ΚΟΡΟΒΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 6. ΜΑΡΚΟΥΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8. ΜΠΕΡΔΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΜΠΟΤΟΥ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΡΑΡΟ) ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ 11. ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

ΤΡΙΦΥΛΙΑ Συνεχίζουμε με υποψήφιο δήμαρχο τον Παναγιώτη Κατσίβελα του Ανδρέα και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2. ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ σύζυγος ΙΩΑΝΝΗ 2. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 4. ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 5. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΑ) σύζυγος ΙΩΑΝΝΗ 7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10. ΤΟΥΜΠΕΚΗ‑ΔΗΜΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 11. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 12. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ‑ΒΡΕΤΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5. ΛΟΥΪΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΓΑΠΙΟΥ 6. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ 7. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9. ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΤΣΑΛΑΜΑΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5. ΚΑΝΑΛΟΥΠΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6. ΚΟΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΛΗ 7. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΑΡΙΝΑΚΗ) ΟΥΡΑΝΙΑ σύζυγος ΣΕΡΑΦΕΙΜ 8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9. ΡΟΥΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ.

Η ΤΡΙΦΥΛΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ με υποψήφιο δήμαρχο τον Ευστάθιο Ανδρινόπουλο του Γεωργίου και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 2. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ 3. ΧΗΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ. Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΑΝΑΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 4. ΚΑΜΠΥΛΗ‑ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΜΠΙΖΑΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΒΕΝΕΤΣΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 9. ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10. ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ‑ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11. ΧΟΥΛΙΑΣ ΡΗΓΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 2. ΒΛΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3. ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 4. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5. ΜΑΤΙΑΔΗ‑ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ‑ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 8. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΧΟΝΔΡΟΥ‑ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ σύζυγος ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ‑ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 4. ΜΠΑΚΟΛΙΑ‑ΧΩΡΑΪΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ‑ΡΟΥΣΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 6. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7. ΣΟΥΡΕΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ.

ΤΡΙΦΥΛΙΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ με υποψήφια δήμαρχο τη Χάιδω Παναγιωτοπούλου του Χρήστου και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΑΡΓΥΡΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΜΠΑΓΟΥΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ. Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ‑ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ‑ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΕΛΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7. ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ‑ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΡΟΥΣΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 10. ΤΕΡΙΖΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11. ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ‑ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 4. ΛΑΧΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 5. ΛΟΥΔΑΡΟΥ‑ΓΥΦΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6. ΠΑΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ σύζυγος ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 8. ΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ‑ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 10. ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ. Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3. ΚΑΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4. ΚΑΡΙΟΤΙ ΑΝΤΟΝ του ΔΗΜΗΤΕΡ 5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 6. ΣΟΥΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8. ΣΧΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9. ΤΣΑΜΗ‑ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ (ΠΑΤΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ.

Επόμενη Μέρα ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΙΑ με υποψήφιο δήμαρχο τον Μπακούρο Σωτήριο του Γεωργίου και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους τους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΚΟΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΙΛΟΚΤΗΤΗ 3. ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΟΡΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3. ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 4. ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ‑ΚΟΤΣΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 5. ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6. ΤΕΜΠΟΝΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 7. ΤΣΟΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8. ΧΩΡΑΪΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΝΤΑΙΖΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9. ΧΩΡΑΪΤΟΥ‑ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΩΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10. HALOT (ΧΑΛΟΤ) DORINA του GHEORGHE. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΤΑΡΑΙΟΣ) ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 4. ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8. ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 9. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10. ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ‑ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ 2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ (ΣΑΡΑΦΑ) ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6. ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7. ΤΣΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

Ανοιχτοί Ορίζοντες με υποψήφιο δήμαρχο τον Τσίγγανο Παναγιώτη του Ηλία και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΑΠΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2. ΚΟΣΜΑ ΚΟΡΔΑ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 3. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ. Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4. ΜΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 6. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 7. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ 3. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4. ΛΥΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 6. ΜΙΧΑΛΑΡΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 7. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ) ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10. ΧΗΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΠΕΡΙΚΛΗ 11. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΒΡΑΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2. ΒΟΡΡΕ ΚΑΣΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΜΑΡΙΟΥ 3. ΠΑΡΙΣΣΟΥ ΒΕΝΕΤΣΑΝΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 4. ΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5. ΚΕΖΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 7. ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

Ανεξάρτητη Δημοτική Συνεργασία με υποψήφιο δήμαρχο το Δριμή Δημήτριο του Αναστασίου και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους:
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΦΡΕΝΤΖΑ‑ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ. Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΔΡΟΥΛΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΗΓΑΔΟΥΛΙΑΣ). Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟY 2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΓΓΕΛΗ 5. ΓΥΦΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ 7. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 8. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΜΑΝΤΖΑΒΑΚΟΣ) 6. ΖΟΓΚΑ ΘΟΔΩΡΗ του ΓΙΑΝΝΗ 7. ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8. ΡΙΜΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9. ΣΑΡΔΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10. ΤΣΟΡΟΒΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 11. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ. Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ. Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) 1. ΖΑΡΠΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΣΑΒΒΑ 2. ΚΑΝΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4. ΠΟΥΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 5. ΤΣΟΡΟΒΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 6. ΦΟΥΡΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 7. ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.

Του Ηλία Γιαννόπουλου


1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ", με έμβλημα "Η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά",  στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΝΝΑΙΟΥ
3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΤΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΧΩΡΑΪΤΗ‑ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΟΥΒΙΤΣΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΩΦΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΤΣΑΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 

2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ", με έμβλημα (ΑΝ.ασυγκρότηση, Ο.ργάνωση, Δ.ημιουργία, Ό.ραμα, Σ.τόχος), στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:
 
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΖΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΠΟΥΛΟΥ
10. ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ (ΖΩΓΑΣ) ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΚΑΝΑΒΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΦΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ
4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ (ΠΑΡΑΛΛΙΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8. ΣΚΟΤΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΤΖΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΦΑΡΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΣΟΥΛΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΟΝΟΪΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΡΟΒΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΥΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΠΕΡΔΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΜΠΟΤΟΥ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΡΑΡΟ) ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
11. ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 

3. Το συνδυασμό με το όνομα "ΤΡΙΦΥΛΙΑ Συνεχίζουμε", με έμβλημα "Ένα Τριφύλλι και στην βάση αυτού αναγράφονται οι λέξεις "ΤΡΙΦΥΛΙΑ Συνεχίζουμε", στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:
 
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
  1. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ σύζυγος ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΑ) σύζυγος ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΤΟΥΜΠΕΚΗ‑ΔΗΜΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  11. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  12. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ‑ΒΡΕΤΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΛΟΥΪΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΓΑΠΙΟΥ
6. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ
7. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΤΣΑΛΑΜΑΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΝΑΛΟΥΠΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΚΟΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΛΗ
7. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΑΡΙΝΑΚΗ) ΟΥΡΑΝΙΑ σύζυγος ΣΕΡΑΦΕΙΜ
8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΡΟΥΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 

4. Το συνδυασμό με το όνομα "Η ΤΡΙΦΥΛΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ", με έμβλημα "Γεωγραφικό σχήμα του Δήμου Τριφυλίας σε κάθετη θέση, χρώματος πορτοκαλί, εντός τριών κύκλων, χρωμάτων γαλάζιου, πράσινου και κόκκινου. Δίπλα από την απεικόνιση αυτή είναι γραμμένο το όνομα του συνδυασμού ως εξής "Η Τριφυλία αλλάΖΕΙ" με μπλε χρώμα, υπογραμμισμένη με κόκκινη γραμμή. Κάτω από τη φράση αυτή είναι γραμμένο το όνομα του υποψηφίου Δημάρχου με τις εξής φράσεις: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ με μαύρο χρώμα, όραμα με μπλε χρώμα, εμπειρία, με πράσινο χρώμα, αποφασιστικότητα, με κόκκινο χρώμα.,  στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:
 
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΧΗΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΑΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΚΑΜΠΥΛΗ‑ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΜΠΙΖΑΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΒΕΝΕΤΣΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
9. ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
10. ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ‑ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΧΟΥΛΙΑΣ ΡΗΓΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΒΛΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΤΙΑΔΗ‑ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ‑ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  8. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΧΟΝΔΡΟΥ‑ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ σύζυγος ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ‑ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΜΠΑΚΟΛΙΑ‑ΧΩΡΑΪΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ‑ΡΟΥΣΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΟΥΡΕΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 

5. Το συνδυασμό με το όνομα "ΤΡΙΦΥΛΙΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ", με έμβλημα "Η ζωγραφική απεικόνιση ενός δένδρου ελιάς με τέσσερις κλάδους σε μαύρο χρώμα, που περικλείονται από τα φύλλα του δένδρου που έχουν διάφορα χρώματα. Δεξιά της απεικόνισης του δένδρου είναι γραμμένο το όνομα του συνδυασμού "ΤΡΙΦΥΛΙΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ" σε δύο σειρές ως εξής: Στην πρώτη σειρά με κεφαλαία και μεγάλη έγχρωμη γραμματοσειρά αναγράφεται η λέξη "ΤΡΙΦΥΛΙΑ" κάθε δε γράμμα έχει διαφορετικό χρώμα. Στη δεύτερη σειρά ακριβώς αποκάτω σε μικρότερη γραμματοσειρά με κεφαλαία και σε μαύρο χρώμα αναγράφεται η λέξη "ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ" και κάτω από αυτή, υπάρχει υπογράμμιση σε μαύρο χρώμα που ενώνεται με τον κορμό του δένδρου, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ ως υποψήφια Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:
 
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΑΡΓΥΡΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΠΑΓΟΥΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ‑ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ‑ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΕΛΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ‑ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΡΟΥΣΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
10. ΤΕΡΙΖΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ‑ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
4. ΛΑΧΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΛΟΥΔΑΡΟΥ‑ΓΥΦΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ σύζυγος ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8. ΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ‑ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10. ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΡΙΟΤΙ ΑΝΤΟΝ του ΔΗΜΗΤΕΡ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΟΥΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΧΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΤΣΑΜΗ‑ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ (ΠΑΤΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 

6. Το συνδυασμό με το όνομα "Επόμενη Μέρα ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΙΑ", με έμβλημα "Πολυάκτινος τροχός που φέρει που φέρει στην άνω και δεξιά πλευρά του τρεις ελλειψοειδής απολήξεις  δίπλα και  κάτω από τον τροχό  και στις απολήξεις αναγράφονται οι λέξεις: Επόμενη Μέρα  ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΙΑ", στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:
 
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΙΛΟΚΤΗΤΗ
3. ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΚΟΡΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
  1. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ‑ΚΟΤΣΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
  5. ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΤΕΜΠΟΝΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΤΣΟΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΩΡΑΪΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΝΤΑΙΖΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΧΩΡΑΪΤΟΥ‑ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΩΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. 10.HALOT (ΧΑΛΟΤ) DORINA του GHEORGHE
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΤΑΡΑΙΟΣ) ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ‑ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ
2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ (ΣΑΡΑΦΑ) ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 

7. Το συνδυασμό με το όνομα "Ανοιχτοί Ορίζοντες", με έμβλημα "Εικαστική απεικόνιση του Ήλιου με κυκλική μορφή του φωτός στο κέντρο και ένδεκα ακτίνες", στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:
  
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΚΑΠΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΣΜΑ ΚΟΡΔΑ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
3. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
3. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4. ΛΥΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΜΙΧΑΛΑΡΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ) ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΧΗΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΠΕΡΙΚΛΗ
11. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΒΡΑΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΒΟΡΡΕ ΚΑΣΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΜΑΡΙΟΥ
3. ΠΑΡΙΣΣΟΥ ΒΕΝΕΤΣΑΝΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΕΖΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7. ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
 

8. Το συνδυασμό με το όνομα "Ανεξάρτητη Δημοτική Συνεργασία" με έμβλημα "Χάρτης του δήμου με τις δημοτικές ενότητες και ένα κλαδί ελιάς με έξι καρπούς που πατάει σε όλες τις ενότητες", στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΔΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:
 
Δημοτική Ενότητα Αετού (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΦΡΕΝΤΖΑ‑ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
  1. ΔΡΟΥΛΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΗΓΑΔΟΥΛΙΑΣ)
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
  1. ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΓΓΕΛΗ
  5. ΓΥΦΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ
  7. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  8. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΜΑΝΤΖΑΒΑΚΟΣ)
6. ΖΟΓΚΑ ΘΟΔΩΡΗ του ΓΙΑΝΝΗ
7. ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΡΙΜΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9. ΣΑΡΔΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΤΣΟΡΟΒΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
11. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΖΑΡΠΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΣΑΒΒΑ
2. ΚΑΝΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΟΥΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΤΣΟΡΟΒΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΦΟΥΡΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
 
 

Δημοτική Ενότητα Αετού
Κοινότητα Αγριλιάς Τριφυλίας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΒΙΖΟΥ
2. ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Κοινότητα  Αετού
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΑΕΤΟΥ" με έμβλημα "ΑΕΤΟΣ", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΖΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΛΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΩΛΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΛΕΥΡΑ ΠΟΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΟΛΟΒΙΝΑ)
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΜΠΟΥΦΕΑ)
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ‑ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΤΣΙΝΗΣ)
6. ΤΖΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ)
3. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΕΤΟΥ Δ.Δ.  ΑΕΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ", με έμβλημα "Δύο κύκλοι όπου ανάμεσα γράφει το εξής: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δ.Δ. ΑΕΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ και μέσα σε αυτό υπάρχει ένα δέντρο ελιάς",  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2. ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
4. ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8. ΣΤΡΑΤΙΚΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  
Κοινότητα Αρτικίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ

Κοινότητα Γλυκορριζίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜΗ
2. ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα  Καμαρίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΡΟΥΣΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα  Κεφαλόβρυσης
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  
Κοινότητα  Κοπανακίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΠΑΝΑΚΙ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα  Κρυονερίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Μοναστηρίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

Κοινότητα Πολυθέας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα  Σιτοχωρίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΑΒΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
 
Δημοτική Ενότητα Αυλώνος
Κοινότητα Αγαλιανής
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΓΑΛΙΑΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΟΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΩΗ
4. ΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΣΑΤΡΑΦΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "Αναγέννηση Αγαλιανής", χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΠΟΪΛΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα  Αυλώνος
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Κοινότητα  Βανάδας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Ελαίας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ‑ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) σύζυγος ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΚΛΑΒΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Καλιτσαίνης
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Κοινότητα Καλού Νερού
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΔΡΕΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
5. ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΕΛΠΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΜΙΜΙΝΟΣΒΙΛΙ‑ΓΚΟΓΚΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΜΕΡΑΜΠ
7. ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα   Καρυών
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Κοινότητα  Πλατανίων
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
2. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα  Προδρόμου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα  Σιδηροκάστρου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων
Κοινότητα  Βάλτας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Γαργαλιάνων
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ", με έμβλημα "Η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΧΡΥΣΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7. ΧΩΡΑΪΤΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΑΓΑΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ", με έμβλημα "Το έμβλημα περιέχει την λέξη δύναμη και τη λέξη πολιτών. Στη λέξη δύναμη το Δ είναι κεφαλαίο, καλλιγραφικό, αποτελούμενο από ευθύγραμμα τμήματα που σχηματίζουν ένα ισόπλευρο τρίγωνο και από καμπύλα που σχηματίζουν ένα ημικύκλιο σε κάθε γωνία του τριγώνου, ενώ τα λοιπά γράμματα είναι πεζά με έντονη γραφή. Επίσης πεζά με έντονη γραφή αλλά λεπτότερα είναι και τα γράμματα της λέξης πολιτών",  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΡΕΚΟΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΧΟΝΕΪ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΚΟΥΛΗ
7. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΛΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΛΑΔΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3. Το συνδυασμό με το όνομα "ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ - ΠΟΛΗ ΝΑ ΖΕΙΣ", με έμβλημα "Το έμβλημα περιέχει τις μορφές τριών ανθρώπων,  από τις οποίες η μεσαία είναι μεγαλύτερη από τις άλλες δυο και από κάτω από αυτές περιέχει τη φράση "ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ" κάτω από την φράση αυτή υπάρχει μια ευθεία γραμμή και μετά ακολουθεί η φράση "ΠΟΛΗ ΝΑ ΖΕΙΣ",  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΔΙΑΒΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΚΙΩΝΑ
5. ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΞΙΑΡΧΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
10. ΠΟΥΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Λεύκης
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΡΑΧΟΥΝΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητα  Μαραθοπόλεως
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΜΕ ΑΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΝΙΑ ΜΑΣ", με έμβλημα "Το έμβλημα του συνδυασμού είναι μια βάρκα με διπλό πανί ζωγραφισμένη σε κάδρο με φόντο θάλασσα και ουρανό",  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
4. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
 
Κοινότητα  Μουζακίου
1. Τον συνδυασμό με το όνομα "ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ  (ΜΟΥΖ.Α.ΚΙ.)", με έμβλημα το όρος Αιγάλεω που υψώνεται πάνω από το χωριό και με το χαρακτηριστικό του σχήμα και το εξωκλήσι της Αγίας Κυριακής στην κορυφή του δεσπόζει σε όλη την περιοχή, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3. ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΛΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΜΑΡΙΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα  Πύργου Τριφυλίας
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΝΕΑ ΑΡΧΗ ‑ ΝΕΑ ΠΝΟΗ  (Το Χωριό μας μπροστά)", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΟΛ α ΛΛΙΩΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΑΒΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Φλόκας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας
Κοινότητα  Αρμενιών
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζύγου ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΣΙΑΛΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΨΙΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

Κοινότητα  Βρυσών
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα  Κυπαρισσίας
1. Το συνδυασμό με το όνομα "Κυπαρισσία για όλους, με έμβλημα "Ένα δέντρο με περιστρεφόμενο κορμό που δηλώνει την ενότητα και τη συνεργασία και στη βάση αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού "Κυπαρισσία για όλους", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΑ‑ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΠΙΤΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ",  με έμβλημα "Η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά",  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΚΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΛΕΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΚΟΥΜΗ‑ΓΚΟΥΝΤΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6. ΜΠΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ", με έμβλημα "(ΑΝ.ασυγκρότηση, Ο.ργάνωση, Δ.ημιουργία, Ό.ραμα, Σ.τόχος)",  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΥΦΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΚΟΤΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ (ΓΚΟΓΚΑ) ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
10. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΑΛΕΚΟΥ
4. Το συνδυασμό με το όνομα "Ανοιχτοί Ορίζοντες", με έμβλημα "Εικαστική απεικόνιση του Ήλιου με κυκλική μορφή του φωτός στο κέντρο και ένδεκα ακτίνες", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΤΖΑΒΕΛΛΑ‑ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. Το συνδυασμό με το όνομα "ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΜΑΖΙ", με έμβλημα "Ένα χέρι και ένα κύμα ΚΥ.ΜΑ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΜΑΖΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΑΡΕΛΑ ΑΚΡΙΒΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΜΕΡΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΟΥΡΚΟΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΤΣΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα   Μουριατάδας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΌΘΩΝΑ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Κοινότητα  Μύρου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΜΙΧΑ ‑ ΡΑΜΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα  Ξηροκάμπου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΦΙΤΣΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα  Περδικονερίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΖΟΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Κοινότητα Ραχών
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα  Σπηλιάς
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΣΠΗΛΙΑ 2020", με έμβλημα "Ένας ασημένιος κύκλος που εντός του απεικονίζεται ένα δίφυλλο κλαδί ελιάς και στο επάνω μέρος του καμπυλωτά αναγράφεται το όνομα του χωριού Σπηλιά, ενώ στο κάτω μέρος εκατέρωθεν του μίσχου το έτος 2020", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΔΑΒΙΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΠΗΛΙΑΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΊΚΗ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα  Στασιού
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ
3. ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα  Φαρακλάδας
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΦΑΡΑΚΛΑΔΑ ΨΗΛΑ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΩΤΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΦΑΡΟΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. Το συνδυασμό με το όνομα "ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΣΙΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
5. ΣΥΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Τριπύλης
Κοινότητα  Καλογερεσίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητα   Λαντζουνάτου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Λυκουδεσίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΓΚΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Κοινότητα  Ραπτοπούλου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΠΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα  Ροδιάς
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα  Σελλά
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΝΤΕΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Τριπύλας
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών
Κοινότητα Εξοχικού
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΝΑΒΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητα  Μάλης
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1.ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Πλάτης
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Φιλιατρών
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΑ", χωρίς έμβλημα,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΤΣΙ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ
8. ΧΑΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ
9. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ", με έμβλημα "Η λέξη ΛΑΪΚΗ  και η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ‑ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΝΤΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ‑ΜΑΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ‑ΓΙΑΝΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ", με έμβλημα "(ΑΝ.ασυγκρότηση, Ο.ργάνωση, Δ.ημιουργία, Ό.ραμα, Σ.τόχος),  στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΖΕΡΜΠΙΝΟΥ ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
5. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΛΥΓΓΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΟΥΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΦΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 
Κοινότητα   Χαλαζονίου
1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΤΣΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα   Χριστιανουπόλεως
1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΓΙΑ ΣΩΤΗΡΑ", με έμβλημα "Φωτογραφία Ιερού Ναού Αγίας Σωτήρα Χριστιανουπόλεως", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. Το συνδυασμό με το όνομα "ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΠΟΛΗ", με έμβλημα "Η φράση ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΠΟΛΗ στα αριστερά αυτής παράσταση κλάδου ελαίας και στα δεξιά παράσταση κλάδου ελαίας", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΟΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΥΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΖΟΡΒΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ



Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις