Η "αντζέντα" του Σαββατοκύριακου στα Τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου

Πρώτη Δημοσίευση: 01/12/2012 09:53 - Τελευταία Ενημέρωση: 01/12/2012 09:53

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄, Β΄ ΚΑΙ  Γ΄  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ


Σύμφωνα με το πρόγραμμα της επιτροπής πρωταθλήματος της ΕΠΣΜ, οι συναντήσεις της 10ης αγωνιστικής της Α΄ Τοπικής, της 9ης αγωνιστικής της Β΄ Τοπικής, της 8ης αγωνιστικής της Γ΄ Τοπικής κατηγορίας, αλλά και της 5ης αγωνιστικής του παιδικού πρωταθλήματος, θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο και τη Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου ως εξής…

Α΄  ΤΟΠΙΚΗ


Σάββατο 1 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Αίαντας Καλαμάτας – ΑΟ Μεθώνης: Νίκας, Κατσάς, Λούκας
Γήπεδο Μεσσηνιακού «Σταύρος Παπαδόπουλος»
Μεσσηνιακός – ΑΕ Αβίας: Τουρλομούσης, Λάμιας, Κότσαρης
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Δωριέας Δωρίου: Ψηλοπαναγιώτης, Γεωργαντάς, Κασκάνης
Γήπεδο Διαβολιτσίου
ΑΟ Διαβολιτσίου – Τέλος Άγρας: Μπλάνας, Αδαμόπουλος, Βρυώνης
6.00 μ.μ.
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Ασπρόχωμα – Απόλλων Καλαμάτας: Κυριακόπουλος, Καραπιπέρης, Γκούμας

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Κυπαρισσίας
Κυπαρισσία – Αστέρας Αρφαρών: Αλεξέας, Αδαμόπουλος, Βρυώνης
Γήπεδο Σπερχογείας
Σπερχογεία – Απόλλων Πεταλιδίου: Σκόρδης, Κασκάνης, Γιαννέτσος

Δευτέρα3 Δεκεμβρίου – 6.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΟ Φαραί – Ομόνοια: Μπλάνας, Λάμιας, Κότσαρης



Β΄  ΤΟΠΙΚΗ


Σάββατο 1 Δεκεμβρίου– 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Σπερχογείας
Πανθουριακός – Πανιώνιος: Σερεμέτης, Γιαννέτσος, Γιαννέας
Γήπεδο Μάνεσι
Μάνεσι – Αστέρας Μικρομάνης: Σκόρδος, Ταβουλαρέας, Παλλαδινός
Γήπεδο Φιλιατρών
Νίκη Πλάτης – ΑΣ Ανδρούσας: Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος, Μαυρομιχάλης
Γήπεδο Κορώνης
Θύελλα Χαρακοπιού – Δόξα Καλαμάτας: Ζαρακοβίτης, Ζαχαράκης, Λαμπίρης
6.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Κεραυνός Καλαμάτας – Αστέρας Βαλύρας: Κότσαρης, Τσίρμπας, Ρέκκας

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Πλατέος
Ατρόμητος Πλατέος – Ηρακλής Κυπαρισσίας: Γκούμας, Τσιλίκας, Γιαννέας
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας
Παναθηναϊκός κ. – ΑΟΕΣΩΜ Καλαμάτας: Σακκάς, Γεωργαντάς, Αγγελακάκης
Γήπεδο Σουληναρίου
Χανδριναϊκός – Τσικλητήρας Πύλου: Νίκας, Τσοπανάκης, Λαμπίρης
Γήπεδο Πύργου Τριφυλίας
Μιλτιάδης – ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα: Πλεμμενόπουλος, Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης
Ηρακλής Καλαμάτας – Ακρίτας Κορώνης: Τουρλομούσης, Λουκάς, Κατσάς
Γήπεδο Χώρας
Παπαφλέσσας Χώρας – ΑΕ Λογγάς: Καραπιπέρης, Καλογερόπουλος, Μαυρομιχάλης
Γήπεδο Καλλιθέας
ΠΑΟ Καλλιθέας – Ολυμπιακός Ανάληψης: Ζαρακοβίτης, Γ. Ηλιόπουλος, Ξηρόκωστας
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
ΑΟ Χατζή – Α.Ο. Στενωσιάς: Ψηλοπαναγιώτης, Ταβουλαρέας, Ζαχαράκης

Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Άριος
Νέος Άρις – ΑΟ Πατίστα: Κυριακόπουλος, Σωτηρόπουλος, Πουλόπουλος


Γ΄  ΤΟΠΙΚΗ


Σάββατο 1 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.

Γήπεδο Κοπανακίου
Διαγόρας Κοπανακίου – ΑΕ Γαργαλιάνων: Ξηρόκωστας, Τρουπάκης, Αργυροπούλου
Γήπεδο Ανδρούσας
Πανευαϊκός – ΠΑΟ Καλού Νερού: Καλογερόπουλος, Λαζαράκης, Τσαούση
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
ΑΠΣ Άρις – ΑΣ Αμφιθέας: Γκούμας, Αγγελακάκης, Γ. Ηλιόπουλος

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου – 10.00 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Θησέας Καλαμάτας – Πράσινα Πουλιά: Σερεμέτης, Αγγελακάκης, Σιψάς
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης
Ερμής Καλαμάτας – ΑΟ Βέργας: Λουκάς, Τσαούση, Τσέλο
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
ΑΣ Δαναός – Αναγέννηση Παραλίας: Κατσάς, Κυριόπουλος, Στέφανος
12.15 μ.
Γήπεδο Σπερχογείας
ΠΑΟΚ – Νέστωρ Πύλου: Γεωργαντάς, Αργυροπούλου, Μπούνα
12.30 μ.μ.
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Θύελλα Παραλίας – ΑΟ Διοδίων: Κασκάνης, Παναγιωτόπουλος, Δεδούσης
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας
ΑΕΚ Καλαμάτας – ΑΕ Αιθαίας: Γιαννέτσος, Σκορπιδέας, Ρέκκας
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Ίκαρος Καλαμάτας -  ΑΕ Μάνης: Παλλαδινός, Ταβουλαρέας, Κοντογιάννης
6.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης
Νέδουσα Αλαγονίας – Δημάκειος Ταϋγέτου: Τσίρμπας, Γιαννέτσος, Μπούνα
Ρεπό: Παπαφλέσσας Άμφειας



ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ


Σάββατο 1 Δεκεμβρίου– 9.00 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΠΣ Άρις – Αίαντας Καλαμάτας: Καραπιπέρης, Μπότη, Παπαδόπουλος
10.00 π.μ.
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Δόξα Καλαμάτας – Πράσινα Πουλιά: Γκούμας, Αναγνωστόπουλος, Παυλοπούλου
10.30 π.μ.
Γήπεδο Γαργαλιάνων
Τέλος Άγρας Γαργαλιάνων – Εράνη Φιλιατρών: Μαυρομιχάλης, Πετράκου, Μακρή
11.00 π.μ.
Γήπεδο Πύλου
Τσικλητήρας Πύλου – Μιλτιάδης: Κουτσαναστάσης
Γήπεδο Πεταλιδίου
Απόλλων Πεταλιδίου – Πάμισος Μεσσήνης: Αδαμόπουλος
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης
Ερμής Καλαμάτας – Ηρακλής Καλαμάτας: Καραπιπέρης
Γήπεδο Δωρίου
Εθνικός Μελιγαλά – ΑΟ Δωρίου: Ξηρόκωστας
12.00 μ.
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Απόλλων Καλαμάτας – Ομόνοια: Γκούμας, Τζιαμουράνης, Χριστοφιλόπουλος
1.00μ.μ. 
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Μεσσηνιακός – Ολυμπιακός Καλαμάτας: Κατσάς, Αναγνωστόπουλξος, Παπαδόπουλος
Ρεπό: Παπαφλέσσας Χώρας, Πανιώνιος, ΑΟ Ασπροχώματος, Ηρακλής Καλαμάτας και Αστέρας Αρφαρών


 



Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις