Θεαματικές ανατροπές από Θουρία και Αρφαρά στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο Καλαμάτας

Πρώτη Δημοσίευση: 21/06/2019 18:48 - Τελευταία Ενημέρωση: 21/06/2019 18:50
Εκπλήξεις λόγω ανατροπών εμπεριείχαν στο Δήμο Καλαμάτας τα τελικά αποτελέσματα που εξέδωσε χθες το Πρωτοδικείο της μεσσηνιακής πρωτεύουσας, οι οποίες και δημιουργήθηκαν από τη Δημοτική Κοινότητα Θουρίας.
Έτσι, στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο Καλαμάτας από το συνδυασμό του κ. Κοσμόπουλου τη θέση του κ. Παπαμικρούλη παίρνει ο κ. Φαββατάς από τη Θουρία, όπως από το συνδυασμό του κ. Τζαμουράνη στη θέση του κ. Αρχοντή εκλέγεται η κα Μαλαπάνη, επίσης Θουρία. Από το συνδυασμό δε της κας Αλειφέρη, αντί του κ. Αδαμόπουλου, εκλέγεται η κα Μπαρούνη από τα Αρφαρά.

ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 
Τα επίσημα αποτελέσματα που εξέδωσε χθες το Πρωτοδικείο Καλαμάτας για τις αυτοδιοικητικές εκλογές στο Δήμο Καλαμάτας, είναι τα εξής: 
Γραμμένοι: 67.539, Ψηφίσαντες: 38.005, Άκυρα: 1.125, Λευκά: 473, Σύνολο Λευκών και Ακύρων: 1.598, Έγκυρα: 36.407 
ΕΠΙΚΥΡΩΝΕΙ τα αποτελέσματα των Δημοτικών Εκλογών στις 26 Μαΐου 2019 και στις 2 Ιουνίου 2019 και ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τα αποτελέσματα των Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων ως ακολούθως:

 Αποτελέσματα των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Θ' «δημιουργική ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ».
Ο επικεφαλής του επιτυχόντος συνδυασμού Θ' ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ εκλέγεται Δήμαρχος.
 
Εκλογική Περιφέρεια Αριος
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΦΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εννιακόσιους ογδόντα (980) σταυρούς προτίμησης
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εννιακόσιους σαράντα έξι (946) σταυρούς προτίμησης
2. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ έλαβε επτακόσιους τριάντα οκτώ (738) σταυρούς προτίμησης
3. ΜΠΑΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε εξακόσιους εβδομήντα εννέα (679) σταυρούς προτίμησης
4. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε εξακόσιους εννέα (609) σταυρούς προτίμησης
5. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε πεντακόσιους ογδόντα οκτώ (588) σταυρούς προτίμησης
6. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ έλαβε πεντακόσιους ένα (501) σταυρούς προτίμησης
7. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε τετρακόσιους ενενήντα (490) σταυρούς προτίμησης
8. ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε τετρακόσιους πενήντα εννέα (459) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ  «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εξακόσιους είκοσι έξι (626) σταυρούς προτίμησης
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Ζ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ έλαβε εξακόσιους σαράντα πέντε (645) σταυρούς προτίμησης
3. ΚΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε τετρακόσιους εβδομήντα επτά (477) σταυρούς προτίμησης
4. ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ έλαβε τετρακόσιους σαράντα εννέα (449) σταυρούς προτίμησης
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ έλαβε τριακόσιους εξήντα εννέα (369) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΔΗΜΟΣ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε πεντακόσιους ογδόντα οκτώ (588) σταυρούς προτίμησης
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Δ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε επτακόσιους ογδόντα έξι (786) σταυρούς προτίμησης
3. ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε πεντακόσιους εβδομήντα τρεις (573) σταυρούς προτίμησης
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε πεντακόσιους οκτώ (508) σταυρούς προτίμησης
5. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε τετρακόσιους επτά (407) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ ως επικεφαλής του συνδυασμού Γ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΓΚΛΕΓΚΛΕ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ έλαβε τετρακόσιους είκοσι έξι (426) σταυρούς προτίμησης
3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ έλαβε τριακόσιους ενενήντα τρεις (393) σταυρούς προτίμησης
4. ΚΛΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ έλαβε τριακόσιους πενήντα δύο (352) σταυρούς προτίμησης
5. ΛΙΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε διακόσιους ογδόντα τέσσερις (284) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΔΥΝΑΜΗ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Αρφαρών
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε πεντακόσιους είκοσι δύο (522) σταυρούς προτίμησης
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού Η' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΣΚΟΠΕΤΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ έλαβε τριακόσιους τριάντα οκτώ (338) σταυρούς προτίμησης
3. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε τριακόσιους δέκα έξι (316) σταυρούς προτίμησης
  
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΗΜΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) - ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού ΣΤ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ έλαβε διακόσιους ογδόντα πέντε (285) σταυρούς προτίμησης
3. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε διακόσιους εξήντα εννέα (269) σταυρούς προτίμησης
4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ έλαβε διακόσιους τριάντα οκτώ (238) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Β' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ έλαβε πεντακόσιους είκοσι (520) σταυρούς προτίμησης
  
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ Α' «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Α' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΝΙΑΡΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε διακόσιους τριάντα τέσσερις (234) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΟΛΗ ΕΝΩΜΕΝΗ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Ι' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
2. ΔΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε διακόσιους πέντε (205) σταυρούς προτίμησης
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»
 
Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Ε' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού




  
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Αιθαίας 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εκατόν τέσσερις (104) σταυρούς προτίμησης
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ έλαβε εβδομήντα (70) σταυρούς προτίμησης
3. ΔΙΚΑΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εξήν τα (60) σταυρούς προτίμησης
4. ΚΟΥΣΤΑΛΟΥΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε πενήντα έξι (56) σταυρούς προτίμησης
5. ΓΑΡΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε έξι (6) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Αμφείας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε διακόσιους πέντε (205) σταυρούς προτίμησης
2. ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εκατόν τριάντα εννέα (139) σταυρούς προτίμησης
3. ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ έλαβε ενενήντα ένα (91) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εκατόν είκοσι οκτώ (128) σταυρούς προτίμησης
2. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ έλαβε εκατόν έξι (106) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Ανθείας
 
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ έλαβε εκατόν πενήντα ένα (151) σταυρούς προτίμησης
2. ΒΟΡΒΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εξήντα επτά (67) σταυρούς προτίμησης
3. ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ έλαβε σαράντα επτά (47) σταυρούς προτίμησης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
4. ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε σαράντα πέντε (45) σταυρούς προτίμησης
5. ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε είκοσι τέσσερις (24) σταυρούς προτίμησης
6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε δέκα (10) σταυρούς προτίμησης
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΦΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ έλαβε εκατόν είκοσι δύο (122) σταυρούς προτίμησης
2. ΚΡΙΚΑ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ έλαβε είκοσι τέσσερις (24) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Αντικαλάμου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εκατόν εξήντα δύο (162) σταυρούς προτίμησης
2. ΧΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ έλαβε πενήντα επτά (57) σταυρούς προτίμησης
3. ΧΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ έλαβε πενήντα πέντε (55) σταυρούς προτίμησης
3. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε πενήντα πέντε (55) σταυρούς προτίμησης
5. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε σαράντα τρεις (43) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Άριος
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε εκατόν ογδόντα επτά (187) σταυρούς προτίμησης
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε ενενήντα οκτώ (98) σταυρούς προτίμησης
2. ΓΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε ενενήντα οκτώ (98) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εκατόν εβδομήντα τρεις (173) σταυρούς προτίμησης
2. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ έλαβε σαράντα δύο (42) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Αριοχωρίου
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εκατόν δέκα έξι (116) σταυρούς προτίμησης
2. ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε σαράντα τέσσερις (44) σταυρούς προτίμησης
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε είκοσι πέντε (25) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ έλαβε ογδόντα ένα (81) σταυρούς προτίμησης
2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ έλαβε τριάντα τρεις (33) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Αρφαρών
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε διακόσιους πενήντα επτά (257) σταυρούς προτίμησης
2. ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ έλαβε διακόσιους πενήντα δύο (252) σταυρούς προτίμησης
3. ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε διακόσιους σαράντα οκτώ (248) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ έλαβε διακόσιους έντεκα (211) σταυρούς προτίμησης
2. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ενενήντα (90) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Ασπροχώματος
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ έλαβε διακόσιους είκοσι επτά (227) σταυρούς προτίμησης
2. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ έλαβε ενενήντα επτά (97) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΓΥΦΤΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε εκατόν εβδομήντα πέντε (175)
σταυρούς προτίμησης
2. ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε εβδομήντα ένα (71) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Γ'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εξήντα οκτώ (68) σταυρούς προτίμησης
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Βέργας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ έλαβε διακόσιους δέκα (210) σταυρούς προτίμησης
2. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ έλαβε εκατόν δέκα επτά (117) σταυρούς προτίμησης
3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εκατόν οκτώ (108) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Γ'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εκατόν τριάντα έξι (136) σταυρούς προτίμησης
2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εξήντα πέντε (65) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε εκατόν εβδομήντα έξι (176) σταυρούς προτίμησης
2. ΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εκατόν πέντε (105) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Θουρίας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΕΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εκατόν ενενήντα (190) σταυρούς προτίμησης
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εκατόν σαράντα τέσσερις (144) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Γ'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε διακόσιους ογδόντα επτά (287) σταυρούς προτίμησης 2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε ογδόντα δύο (82) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε πενήντα ένα (51) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Καλαμάτας
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε δύο χιλιάδες τετρακόσιους δέκα επτά (2.417) σταυρούς προτίμησης
2. ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε
χίλιους οκτακόσιους ογδόντα τέσσερις (1.884) σταυρούς προτίμησης
3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε χίλιους εξακόσιους εβδομήντα εννέα (1.679) σταυρούς προτίμησης
4. ΤΣΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε χίλιους τετρακόσιους τριάντα οκτώ (1.438) σταυρούς προτίμησης
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε χίλιους εκατόν εβδομήντα τέσσερις (1.174) σταυρούς προτίμησης
6. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ έλαβε χίλιους εκατόν τέσσερις (1.104) σταυρούς προτίμησης
7. ΧΑΧΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε χίλιους ογδόντα πέντε (1.085) σταυρούς προτίμησης
8. ΚΑΛΑΜΟΥΔΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ) του ΔΡΑΚΟΥΛΗ έλαβε χίλιους τριάντα έξι (1.036) σταυρούς προτίμησης
9. ΧΟΥΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εννιακόσιους εβδομήντα (970) σταυρούς προτίμησης
10. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εννιακόσιους είκοσι οκτώ (928) σταυρούς προτίμησης
11. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε οκτακόσιους σαράντα τέσσερις (844) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε εννιακόσιους είκοσι εννέα (929) σταυρούς προτίμησης
2. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εννιακόσιους δέκα τέσσερις (914) σταυρούς προτίμησης
3. ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΔΡΕΑ έλαβε πεντακόσιους ενενήντα επτά (597) σταυρούς προτίμησης
4. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε πεντακόσιους ενενήντα (590) σταυρούς προτίμησης
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Λαιίκων
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε διακόσιους τριάντα ένα (231) σταυρούς προτίμησης
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε εκατόν ενενήντα επτά (197) σταυρούς προτίμησης
3. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εκατόν πενήντα πέντε (155) σταυρούς προτίμησης
4. ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε εκατόν τριάντα δύο (132) σταυρούς προτίμησης
5. ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε πενήντα δύο (52) σταυρούς προτίμησης
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Μικράς Μαντινείας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΣΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ έλαβε εκατόν είκοσι δύο (122) σταυρούς προτίμησης
2. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εξήντα οκτώ (68) σταυρούς προτίμησης
3. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εξήντα (60) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΛΙΑΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε ενενήντα οκτώ (98) σταυρούς προτίμησης
2. ΣΑΦΙΟΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ έλαβε είκοσι οκτώ (28) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Μικρομάνης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε τριακόσιους τριάντα τρεις (333) σταυρούς προτίμησης
2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ έλαβε εκατόν τριάντα πέντε (135) σταυρούς προτίμησης
3. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε ογδόντα (80) σταυρούς προτίμησης
4. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε πενήντα εννέα (59) σταυρούς προτίμησης
5. ΚΟΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε πενήντα οκτώ (58) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Πλατέος
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ έλαβε εκατόν τριάντα ένα (131) σταυρούς προτίμησης
2. ΤΑΧΤΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ έλαβε ογδόντα τρεις (83) σταυρούς προτίμησης
3. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε εξήντα εννέα (69) σταυρούς προτίμησης
4. ΔΗΜΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ έλαβε πενήντα εννέα (59) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΛΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε σαράντα πέντε (45) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Συμβούλων Κοινότητας Σπερχογείας
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Α'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΠΕΡΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε διακόσιους πενήντα εννέα (259) σταυρούς προτίμησης
2. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ έλαβε εκατόν δύο (102) σταυρούς προτίμησης
3. ΜΟΥΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε εξήντα τρεις (63) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Συμβούλων Κοινότητας Β'
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε εκατόν σαράντα (140) σταυρούς προτίμησης
2. ΔΙΚΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ έλαβε εβδομήντα τρεις (73) σταυρούς προτίμησης
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Αγίου Φλώρου
1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εκατόν τριάντα τέσσερις (134) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της
Κοινότητας
2. ΚΟΥΡΝΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε εβδομήντα εννέα (79) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Αναπληρωματικός Πρόεδρος της Κοινότητας.
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Αγρίλου
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ έλαβε πενήντα ένα (51) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Αλαγονίας
1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε διακόσιους τριάντα δύο (232) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Αλωνίων
1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε ογδόντα δύο (82) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Άμμου
1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε πενήντα τρεις (53) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Ανεμομύλου
1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εβδομήντα οκτώ (78) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Αρτεμισίας
1. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ έλαβε εκατόν πέντε (105) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται πρόεδρος της Κοινότητας
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Ασπροπουλιάς
1. ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εκατόν εννέα
(109) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Βελανιδιάς
1. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ έλαβε εβδομήντα τέσσερις (74) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Βρομόβρυσης
1. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ έλαβε εκατόν σαράντα (140) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Ελαιοχωρίου
1. ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εκατόν είκοσι εννέα (129) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Καρβελίου
1. ΜΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εβδομήντα επτά
(77) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Λαδά
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ έλαβε εκατόν ένα (101) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Νεδούσης
1. ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ έλαβε εκατόν ένα (101) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Πηγών
1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε πενήντα πέντε (55) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Πηδήματος
1. ΜΗΛΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε εκατόν είκοσι έξι (126) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Πολιανής
1. ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε εβδομήντα (70) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 
Αποτελέσματα Υποψήφιων Προέδρων Κοινότητας Σταματινού
1. ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε πενήντα πέντε (55) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Πρόεδρος της Κοινότητας
 



Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις