Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της Μεσσηνίας

Πρώτη Δημοσίευση: 03/11/2018 07:56 - Τελευταία Ενημέρωση: 03/11/2018 08:03
Α΄  ΤΟΠΙΚΗ
Η ΑΕ Μάνης κόντρα στον Τσικλητήρα Πύλου
 
Με το ματς ΑΕ Μάνης – Τσικλητήρα Πύλου, που διεξάγεται στο Δημοτικό Γήπεδο Δυτικής Παραλίας, ανοίγει σήμερα η αυλαία  της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ Τοπικής κατηγορίας.
Στην ΑΕ Μάνης πρώτα, όπου ο προπονητής Φραγκίσκος Κεράνης, ο συνεργάτης του Κώστας Μίντζηρας και οι ποδοσφαιριστές τους, βλέπουν μόνο νίκη για να βελτιώσουν τη βαθμολογική  τους θέση.
Νοκ άουτ παραμένουν οι Βασίλης Τζίφας και Γιάννης Μιχαλέας (τραυματίες).
Με στόχο ένα θετικό αποτέλεσμα θ’ αγωνιστούν οι «ροσονέρι» της Πύλου, για να διατηρήσουν την επαφή τους με την κορυφή. Ο τεχνικός Γιώργος Αργυρόπουλος προβληματίζεται  για τη συμμετοχή  του Γρηγόρη Παπαγεωργίου (ταλαιπωρήθηκε από τραυματισμό).
 
Οι διαιτητές των ματς της 6ης αγωνιστικής
Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί που ορίστηκαν να σφυρίξουν τα ματς της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ Τοπικής, που διεξάγονται αυτό το Σαββατοκύριακο, είναι οι εξής:
Σήμερα  – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Δυτικής Παραλίας
ΑΕ Μάνης – Τσικλητήρας Πύλου: Ι. Κουτσαναστάσης, Ι. Γιαννέτσος, Ε. Παναγιωτόπουλος
 
 
Κυριακή 4 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Ανδρούσας «Β. Μαλαφέκας»
ΑΣ Ανδρούσας – ΑΟ Κυπαρισσίας: Ε. Ζαρακοβίτης, Γ. Βανικιώτης, Η. Μπουρίκας
Δημοτικό Γήπεδο Διαβολιτσίου «Καπετάν Βασίλης»
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ολυμπιακός Ανάληψης: Α. Καυκάς, Γ. Ρουμελιώτης, Κ. Αντωνόπουλος
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Ολυμπιακός Καλαμάτας – ΑΟ Σπερχογείας: Η. Σκόρδος, Ν. Τσίρμπας, φ. Κασκάνης
Δημοτικό Γήπεδο Φιλιατρών
Εράνη Φιλιατρών – Απόλλων Καλαμάτας: Μ. Καρβούνης, Χ. Τσοπανάκης, Ι. Γιαννέτσος
Δημοτικό Γήπεδο Σπερχογείας «Π. Γεωργανάς»
Πανθουριακός – Ομόνοια: Η. Ρέκκας, Α. Τσουκάλη, Σ. Παλλαδινός
Δημοτικό Στάδιο Μελιγαλά
Εθνικός Μελιγαλά – ΑΕ Αβίας: Δ. Πλακογιάννης, Β. Βρυώνης, Γ. Γαλακούτης
Ρεπό: Τέλος Άγρας Γαργαλιάνων
  
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 5 αγώνες)
1. Απόλλων Καλ. 15-4           13
2. Εράνη Φιλ. 11-4      12
3. ΑΟ Διαβολιτσίου 11-1        11
-. Πύλος          8-4       11
5. Ανάληψη     8-8       9
6. Ανδρούσα 9-6         8
7.  Εθνικός Μελ. 10-5 7
-. Σπερχογεία   7-9       7
-. Κυπαρισσία 5-8       7
10. Τ. Άγρας    6-6       6
-. Θουρία         5-6       6
12 ΑΕ Μάνης  3-6       5
-.. Ολυμπιακός Καλ.   5-6       4
-. ΑΕ Αβίας 5-9           4
15. Ομόνοια    1-12     0
* Ο ΑΟ Φαραί παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα
 
A1 KATHΓΟΡΙΑ
Hρακλής Καλαμάτας – Χανδριναϊκό στο «Π. Γεωργανάς» 
Ο Ηρακλής Καλαμάτας «κοντράρεται» σήμερα με τον Χανδριναϊκό στο Δημοτικό Γήπεδο Σπερχογείας «Π. Γεωργανάς», στο ματς με το οποίο ανοίγει η αυλαία της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 Τοπικής κατηγορίας.
Επιστροφή στις νίκες (μετά την ήττα στο Πεταλίδι) θέλει κόντρα στον Χανδριναϊκό ο Ηρακλής Καλαμάτας, για να διατηρήσει την επαφή του με την κορυφή. Ο προπονητής Άρης Γαλανόπουλος δεν αντιμετωπίζει ιδιαίτερα προβλήματα (μ’ εξαίρεση τον Μάρκο Φίλαϊ που έχει υπόλοιπο τιμωρίας από την περυσινή σεζόν).
Ένα θετικό αποτέλεσμα θα κυνηγήσει ο Χανδριναϊκός, με τον τεχνικό του Πέτρο Χιώτη να έχει  όλο το δυναμικό διαθέσιμο.
 
Οι διαιτητές των συναντήσεων της 5ης αγωνιστικής
 Οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα «σφυρίξουν» τις συναντήσεις του πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας, που διεξάγονται σήμερα και αύριο, είναι οι εξής:
 
Σήμερα 3 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Σπερχογείας «Π. Γεωργανάς»
Ηρακλής Καλαμάτας – Χανδριναϊκός: Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Χ. Τσοπανάκης, Α. Τσουκάλη
 
Κυριακή 4 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Κορώνης
Ακρίτας Κορώνης – Απόλλων Πεταλιδίου: Ι. Κουτσαναστάσης, Ν. Γάκης, Ε. Τζεμαλάι
Δημοτικό Γήπεδο Πύργου Τριφυλίας
Μιλτιάδης – Ηρακλής Κυπαρισσίας: Χ. Γεωργαντα΄ς, Χ. Σαπουτζής, Π. Νικολόπουλος
Δημοτικό Γήπεδο Δυτικής Παραλίας
Αναγέννηση Παραλίας – Δωριέας Δωρίου: Η. Νικολόπουλος, Π. Λιανός, Β. Σβαρνιάς
Δημοτικό Γήπεδο Κυπαρισσίας
ΠΑΟ Καλού Νερού – ΑΟ Φυτειάς: Π. Κομπιλίρης, Σ. Σγουμπόπουλος, Κ. Ηλιοπούλου
Δημοτικό Γήπεδο Μεθώνης
ΑΟ Μεθώνης – Θύελλα Χαρακοπιού: Η. Τσουλάκος, Ε. Τσαούση, Α. Κυριόπουλος
Ρεπό: Παπαφλέσσας Χώρας
  
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 4 αγώνες)
1. Κορώνη 15-1          12
-. Καλό Νερό 11-1      12
3. Ηρακλής Καλ. 9-1  9
-. Δώριο           9-3       9
-. ΑΟ Μεθώνης           9-6       9
6. Χανδριναϊκός 9-7    6
-. ΑΟ Φυτειάς 6-4       6
-. Ηρακλής Κ. 8-7       6
-. Θύελλα Παρ.           6-5       6
-. ΑΟ Φυτειάς 6-6       6
-. Πεταλίδι       3-5       6
11. Χώρα 3-10                        3
12. Αναγέννηση Παρ. 2-9       0
-. Μιλτιάδης 0-17        0
* Ο ΑΟ Ασπροχώματος παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα.

Β΄  ΤΟΠΙΚΗ
Πέντε συναντήσεις για τους 2 ομίλους 
Ξαναρχίζει σήμερα το πρωτάθλημα της Β΄ Τοπικής κατηγορίας, μετά τη διακοπή λόγω της 28ης Οκτωβρίου, όπου διεξάγονται  πέντε συναντήσεις στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής.  Οι τέσσερις είναι για τον Α΄ Όμιλο, όπου ο Αστέρας Βαλύρας «κοντράρεται» με τον εκ των πρωτοπόρων Αστέρα Αρφαρών στο γειτονικό ντέρμπι, ο ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας υποδέχεται τον Διαγόρα Κοπανακίου, ο Νέος Άρις αντιμετωπίζει τον Αίαντα Καλαμάτας, ενώ η Θύελλα Μερόπης περιμένει το Μεσσηνιακό.
Για δε τον Β΄Όμιλο, ο ΠΑΟ Καλλιθέας  «συγκρούεται» με τον Κεραυνό Καλαμάτας.
 
Οι διαιτητές των μας της 4ης αγωνιστικής
Αναλυτικά οι διαιτητές που ορίστηκαν να «σφυρίξουν» τα ματς της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β΄Τοπικής κατηγορίας, που διεξάγονται σήμερα και αύριο, είναι οι εξής:
Σήμερα 3 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας – Διαγόρας Κοπανακίου: Ε. Ζαρακοβίτης, Γ. Βανικιώτης, Ν. Γάκης
Δημοτικό Γήπεδο Βαλύρας
Αστέρας Βαλύρας – Αστέρας Αρφαρών: Μ. Καρβούνης, Ν. Τσίρμπας, Γ. Ρουμελιώτης
Δημοτικό Γήπεδο Άριος
Νέος Άρις – Αίαντας Καλαμάτας: Η. Ρέκκας, Η. Ργόπουλος, Η. Μουρίκας
Δημοτικό Στάδιο Μελιγαλά
Θύελλα Μερόπης – Μεσσηνιακός: Π. Κομπιλίρης, Γ. Γαλακούτης, Κ. Ηλιοπούλου
Δημοτικό Γήπεδο Μεθώνης
ΠΑΟ Καλλιθέας  - Κεραυνός Καλαμάτας: Η. Τσουλάκος, Χ. Σαπουτζής, Π. Λιανός
 
Κυριακή 4 Νοεμβρίου – 11.00 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Ασπροχώματος
Παπαφλέσσας Άμφειας – ΑΟ Πατίστα: Δ. ΣΤαυρόπουλος, Ν. Γάκης, Α. Μιχαλόπουλος
Δημοτικό Γήπεδο Δυτικής Παραλίας
ΑΕΚ Καλαμάτας – Ακαδημία Πάμισος Μεσσήνης: Ν. Γκούμας, Π. Γαϊτάνης, Σ. Μαλαπάνης
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Πανιώνιος – ΑΟ Λεΐκων:  Κ. Βοσνάκης, Β. Ντοχάς, Κ. Καρύδας
3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Μικρομάνης
Ατρόμητος Πλατέος – Παναθηναϊκός Καλαμάτας: Θ. Τζιαμουράνης, Γ. Σκαρπέτης, Γ. Τσαβδαρίδης
Δημοτικό Γήπεδο Λογγάς
ΑΕ Λογγάς – Πράσινα Πουλιά: Ε. Μπασιλάρης, Δ. Σταύρου, Κ. Σωτηρόπουλος
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΟ Νέδουσα Αλαγονίας – Δόξα Καλαμάτας: Ηλ. Ρηγόπουλος, Κ. Καρύδας, Στ. Μπότη
Ρεπό: Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου, Δαναός.

Γ΄ ΤΟΠΙΚΗ
Δύο συναντήσεις για την 1η αγωνιστική 
Αρχίζει σήμερα και το πρωτάθλημα της Γ΄ Τοπικής κατηγορίας, το οποίο δήλωσαν συμμετοχή μόλις 8 ομάδες (ο ΑΣ Λέοντες όμως αποχώρησε), με τον ΠΑΟΚ, το Νέστορα Πύλου, τον Ίκαρο Καλαμάτας και τον ΑΟ Στενωσιάς, να έχουν πρωταγωνιστικές βλέψεις.
Το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει δύο συναντήσεις. Συγκεκριμένα, ο Πανευαϊκός αντιμετωπίζει τον Ίκαρο Καλαμάτας, ενώ ο Νέστορας Πύλου «κοντράρεται» με τον ΠΑΟΚ. Ο αγώνας ΑΟ Στενωσιάς – ΑΣ Λέοντες ματαιώνεται.
 
Οι διαιτητές των αγώνων της πρεμιέρας
Οι διαιτητές που ορίστηκαν να «σφυρίξουν» τις συναντήσεις της πρεμιέρας του πρωταθλήματος της Γ΄Τοπικής κατηγορίας, που διεξάγονται σήμερα και τη Δευτέρα 5 Νοεμβρίου  είναι οι εξής:
 
Σήμερα – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Ανδρούσας «Β. Μαλαφέκας»
Πανευαϊκός – Ίκαρος Καλαμάτας: Στ. Παλλαδινός, Π. Βασιλοπούλου, Μ.-Χ. Αγγελή
Δημοτικό Γήπεδο Σουληναρίου
Νέστωρ Πύλου – ΠΑΟΚ Καλαμάτας: Απ. Καυκάς, Ερβ. Τζεμαλάι, Αντ. Μιχαλόπουλος
 
Δευτέρα 5 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Δυτικής Παραλίας
Θύελλα Παραλίας – Ερμής Καλαμάτας: Ε. Μπασιλάρης, Κ. Αντωνόπουλος, Αρ. Κυριόπουλος
* Ο αγώνας ΑΟ Στενωσιάς -  Λέοντες ματαιώνεται.

Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΚΕΤ
Οι διαιτητές των ματς της 3ης αγωνιστικής 
Γνωστοποιήθηκαν χθες από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, οι διαιτητές που θα «σφυρίξουν» τα ματς της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος μπάσκετ Α1 κατηγορίας Ανδρών  και είναι οι εξής:
Κυριακή 4 Νοεμβρίου – 5.00 μ.μ.
ΔΓ Γαργαλιάνων
ΓΣ Γαργαλιάνων – Λακωνικός Κρόνος: Ι. Κυριακόπουλος, Κων. Μπακετέας
6.00 μ.μ.
ΑΚΔ Τρίπολης
ΣΔΥ Τρίπολης – Άτλας Καλαμάτας: Αντ. Αναστόπουλος, Παν. Καρδαράς
8.00 μ.μ.
ΑΚΔ Τρίπολης
ΣΕΦΑ Αρκαδικός- Ευκλής Καλαμάτας: Αντ. Αναστόπουλος, Παν. Καρδαράς
 
Δευτέρα  5 Νοεμβρίου – 6.00 μ.μ.
Τέντα
Καλαμάτα 80 – ΓΣ Μεσσήνης: Λ. Νάστος, Μαρ. Μπακετέα
Κομισάριος: Αθ. Μακαρούνης
7.00 μ.μ.
ΔΓ Μολάων
ΑΟ Μονεμβάσιας Κάστρο – Πελασγός Μεγαλόπολης: Ι. Κυριακόπουλος , Γ. Δούβρης
Κομισάριος: Μιχ. Βακαλόπουλος
8.00 μ.μ.
Τέντα
Ακάδημος Καλαμάτας – Πολύβιος  Μεγαλόπολης: Αντ. Αναστόπουλος, Γ. Ξηρόκωστας
Κομισάριος: Βασιλ. Σταθάκης.  

ΜΠΑΣΚΕΤ
Πέντε αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων – εφήβων

 
Αγωνιστική δράση σήμερα στα πρωταθλήματα μπάσκετ παίδων και εφήβων της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, καθώς διεξάγονται  πέντε συναντήσεις που είναι οι εξής:
ΠΑΙΔΩΝ
Ώρα 3.00 μ.μ.
ΔΓ Σπάρτης
ΑΕ Σπάρτης – ΣΕΦΑ Αρκαδικός: Λαζ. Ντάσης, Νικ. Γαλάνης
4.00 μ.μ.
Τέντα
Πήγασος Μάνης – Ευκλής Καλαμάτας: Λ. Νάστος, Σπ. Σταθόπουλος
6.00 μ.μ.
Τέντα
Καλαμάτα B.C. – Ακάδημος Καλαμάτας: Αντ. Αναστόπουλος, Σπ. Σταθόπουλος
7.00 μ.μ.
ΔΓ Σπάρτης
Σπαρτιατικός – Λακωνικός Κρόνος: Ι. Κυριακόπουλος, Γ. Τσούβαλης
 
ΕΦΗΒΩΝ
Ώρα 5.00 μ.μ.
ΓΔ Σπάρτης
ΑΕ Σπάρτης – ΑΑΕ Ο Αίαντας: Λαζ. Ντάσης, Νικ. Γαλάνης

ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Ο ΑΣ Ο Βατικιώτης κόντρα στον ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 
Ο ΑΣ Ο Βατικιώτης αντιμετωπίζει σήμερα και ώρα 3.00 μ.μ. στο Δημοτικό Γυμναστήριο Μολάων τον ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας για το πρωτάθλημα μπάσκετ νεανίδων της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.
Διαιτητές έχουν οριστεί οι Γιάννης Κυριακόπουλος και Γιώργος Τσούβαλης.

 
Πρεμιέρα σήμερα στο πρωτάθλημα Κ-14 της ΕΠΣΜ 
Πρεμιέρα σήμερα στο πρωτάθλημα Κ-14 της ΕΠΣΜ στο οποίο συμμετέχουν 14 ομάδες. Αναλυτικά  το πρόγραμμα των αγώνων με τους διαιτητές που τους σφυρίζουν, έχουν ως εξής:
Ώρα 10.00 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Ηρακλής Καλαμάτας – Δαναός: Π. Κομπιλίρης, Γ. Τσαβδαρίδης, Π. Νικολόπουλος
Δημοτικό Γήπεδο Σπερχογείας
«Π. Γεωργανάς»
Πανθουριακός – Παναθηναϊκός Καλαμάτας: Κ. Καρύδας, Στ. Μπότη, Χ. Λίγγρη
12.00 μ.
Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης
Πάμισος Μεσσήνης – Εράνη Φιλιατρών: Ι. Γιαννέτσος, Ε. Παναγιωτόπουλος, Χ. Τσοπανάκης
Δημοτικό Γήπεδο Αρφαρών
Αστέρας Αρφαρών – Πράσινα Πουλιά: Γ. Βανικιώτης, Ηλ. Ρηγόπουλος, Ηλ. Μπουρίκας
Δημοτικό Γήπεδο  «Γ. Λουκαρέας»
ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας – Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας: Κων. Βοσνάκης, Γ. Ρουμελιώτης, Β. Ντοχάς
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Ερμής Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας: Π. Βασιλοπούλου, Γ. Τσαβδαρίδης, Π. Νικολόπουλος
* Αναβλήθηκε ο αγώνας Π.Σ. Η Καλαμάτα – ΑΟ Κυπαρισσίας

A2 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Απόλλωνας-Απολλώνιος στις 6 μ.μ. στο Κλειστό για την 3η αγωνιστική, αλλά και για τα Παιδικά Χωριά SOS 
Σημαντικός αγωνιστικά, αλλά ακόμα πιο σπουδαίος ανθρωπιστικά ο σημερινός αγώνας βόλεϊ που θα ξεκινήσει στις 6 μ.μ. στο Κλειστό της Παραλίας. Ο Απόλλωνας Καλαμάτας θα υποδεχθεί τον Απολλώνιο για την 3η αγωνιστική της Α2 βόλεϊ γυναικών, με τους υπεύθυνους του συλλόγου να έχουν αποφασίσει να αφιερώσουν τον αγώνα και όλα τα έσοδα για τα Παιδικά Χωριά SOS της Καλαμάτας.
Οι «μελανόλευκες» έχουν ξεκινήσει ονειρεμένα την πρώτη τους συμμετοχή στην Α2, με δύο νίκες και έχουν στόχο τη συνέχιση του σερί. Προβλέπεται μια πολύ ενδιαφέρουσα αναμέτρηση, ενώ η στήριξη των Παιδικών Χωριών SOS αποτελεί έναν επιπλέον για τον φίλαθλο κόσμο της Μεσσηνίας να βρεθεί το απόγευμα στο Κλειστό.
 
Α2 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
Πρεμιέρα στο Μετς με Πανιώνιο η Καλαμάτα ‘80 
Τον πρώτο της αγώνα για το νέο πρωτάθλημα της Α2 βόλεϊ των ανδρών θα δώσει σήμερα η Καλαμάτα ’80. Το μεσσηνιακό συγκρότημα θα βρεθεί στο Κλειστό του Μετς για να αντιμετωπίσει τον Πανιώνιο στο πλαίσιο του Α’ Ομίλου-1ου Υποομίλου. Η καλαματιανή ομάδα θα προσπαθήσει να προσαρμοστεί γρήγορα, έχοντας ως στόχο το θετικό ξεκίνημα.

ΒΟΛΕΪ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Για την 3η του νίκη με Ακρίτα σήμερα ο ΝΟΚ
Στην πρεμιέρα του β’ γύρου του πρωταθλήματος βόλεϊ νεανίδων ο Ναυτικός Όμιλος Καλαμάτας θα αντιμετωπίσει σήμερα στις 3.15 μ.μ. στο Κλειστό της Παραλίας τον Ακρίτα (στο άλλο ματς της ημέρας για τον Β’ Όμιλο της ΕΣΠΕΠ η Μεσσήνη θα υποδεχθεί σήμερα τον Σπαρτιατικό). Ο ΝΟΚ έχει κερδίσει στον α’ γύρο με 3-2, ακολούθησε η νίκη με 3-0 επί της Μεσσήνης, ενώ ηττήθηκε στη Λακωνία από τον Σπαρτιατικό στο τάι μπρέικ και διεκδικεί μια από τις δύο θέσεις που οδηγούν στην επόμενη φάση της διοργάνωσης της ΕΣΠΕΠ.
Ο προηγούμενος αγώνας στην Σπάρτη ήταν εντυπωσιακός και κρίθηκε μετά από περίπου 2 ώρες δράσης, κρατώντας αμείωτο το ενδιαφέρον των φιλάθλων μέχρι τον τελευταίο πόντο, με το φινάλε να γράφεται με 16-14 υπέρ των γηπεδούχων. Τα υπόλοιπα σετ είχαν ως εξής: 22-25, 27-25, 25-19, 19-25, 16-14.
ΝΟΚ (Δημήτρης Καθάρειος-Γιάννης Σκαρτσίλης): Γ.Νικολιτσέα(α), Γ.Αραπάκη, Στ.Μπιρμπίλη, Π.Τσεκουρά, Ε. Καρακύκλα, Ε.Σακελλαριού, Σ.Αθανασοπούλου, Μ.Ζαφειροπούλου, Θ.Γαλανοπούλου, Α.Μπακούρου, Κ.Σώκου, Α.Παναγούλια, Μ.Αγγελοπούλου(λ), Ι.Νικολοπούλου(λ).



Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις