Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Ανταρσία στο Μωριά»

Πρώτη Δημοσίευση: 06/05/2019 12:23 - Τελευταία Ενημέρωση: 06/05/2019 18:46
Κάτσαρης  Παναγιώτης  του Δημητρίου
(υποψήφιος περιφερειάρχης)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Για την Εκλογική Περιφέρεια Αργολίδας  (8 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)
1.Γεώργα Παναγιώτα του Δημητρίου
2.Γεωργιοπούλου Κωνσταντίνα του Χρήστου
3.Ζάκκα Αντωνία του Ηλία
4.Κολωνιώτου Αναστασία του Κωνσταντίνου
5.Μπουγιούκος Κωνσταντίνος του Συμεών
6.Νέζου Γαρυφαλιά του Δημητρίου
7.Ταραβίρας Γεώργιος του Ιωάννη
8.Φωτιάδης Κλαύδιος του Γεωργίου

Για την Εκλογική Περιφέρεια Αρκαδίας  (9 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)
1. Γεωργαντά Χριστίνα του Ηλία
2. Γεωργαντόπουλος Παναγιώτης του Αλεξίου
3. Διαμαντοπούλου Γεωργία του Βασιλείου
4. Ηλιάδου Ευτυχία – Δανάη του Γρηγορίου
5. Κασσελούρης Χρήστος του Γεωργίου
6. Μποτσάκης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου
7. Παπαγεωργίου Δημήτριος του Απόστολου
8. Παπαχρόνης Δημήτριος του Θεοδώρου
9. Σμαρδάς Ανδρέας του Ευαγγέλου

Για την Εκλογική Περιφέρεια Κορινθίας  (13 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)
1.Αδαλάκης Οδυσσέας του Παύλου
2.Αντωνίου Αγγελική του Παντελεήμων
3.Καλλίρη Παναγιώτα του Αλεξίου
4.Καμβύση Αλεξάνδρα του Σταματίου
5.Καραδήμου Ελένη του Δημητρίου
6.Κίχη Σοφία του Κυριάκου
7.Λέκκας Παναγιώτης του Αναστασίου
8.Μάλαμας Ιωάννης του Νικολάου
9.Μαλλικούρτη Ελένη του Παναγιώτη
10.Μπίτσιου Μαρία Ματώ του Βασιλείου
11.Μυλόπουλος Αντώνιος του Περικλή
12.Παπαδημητρίου Χαρίλαος του Παναγή
13.Τουλγαρίδου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου

Για την Εκλογική Περιφέρεια Λακωνίας  (8 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)
1.Βαχαβιώλος Θεοφάνης του Κωνσταντίνου
2.Κοκκίνης Δημήτρης του Γεωργίου
3.Κούβαρη Δέσποινα του Ιωάννη
4.Μαρκάκος Αναστάσιος του Λεωνίδα
5.Νικητάκη Παναγιώτα του Ευθυμίου
6.Ντρενογιάννη Κωνσταντίνα του Νικολάου
7.Στάθης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
8.Σταυρακάκης Νικόλαος του Χρήστου

Για την Εκλογική Περιφέρεια Μεσσηνίας  (14 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)
1.Γιακουμής Ευστάθιος του Ιωάννη
2.Γεωργιτσοπούλου Ευσταθία του Ηλία
3.Καπετανάκη Γαρυφαλλιά του Αποστόλου
4.Λαδά Χρηστίνα του Βασιλείου
5.Μπούτσης Γεώργιος του Αθανασίου
6.Νίκου Δονάτος του Γεωργίου
7.Ντοκόπουλος – Κουράκλης Νικόλαος του Δημητρίου
8.Παναγόπουλος Παναγιώτης του Βασιλείου
9.Πετροπούλου Ζωή του Αντωνίου
10.Ρόθος Μιχαήλ του Ηλία
11.Σκοπέτου Νίκη του Ευθυμίου
12.Σπυρόπουλος Γεώργιος του Τριαντάφυλλου
13.Τζαμουράνης Γεώργιος του Νικολάου
14.Φουντουλάκης Βαρθολομαίος του Νικολάου



Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις