Το πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων στη Μεσσηνία

Πρώτη Δημοσίευση: 07/12/2012 19:26 - Τελευταία Ενημέρωση: 07/12/2012 19:26

 

Αναλυτικά τα ματς της 11ης αγωνιστικής της Α΄ Τοπικής, της 10ης αγωνιστικής της Β΄ Τοπικής, της 9ης αγωνιστικής της Γ΄ Τοπικής κατηγορίας, αλλά και της 6ης αγωνιστικής του παιδικού πρωταθλήματος, που διεξάγονται αυτό το Σαββατοκύριακο και τη Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου, με τους διαιτητές και τους βοηθούς που τα σφυρίζουν, έχουν ως εξής…

 

Α΄  ΤΟΠΙΚΗ


Σάββατο 8 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Δωρίου
Δώριο – ΑΟ Φαραί: Μπλάνας, Λάμιας, Γεωργαντάς
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Ομόνοια – Ασπρόχωμα: Νίκας, Αθανασοπούλου, Κασκάνης


Κυριακή 9 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Μεθώνης
Μεθώνη – Ολυμπιακός Καλαμάτας: Η. Νικολόπουλος, Τσίρμπας, Γιαννέτσος
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
ΑΕ Αβίας- ΑΟ Κυπαρισσίας: Μπλάνας, Κασκάνης, Ταβουλαρέας
Γήπεδο Αρφαρών
Αστέρας Αρφαρών – ΑΟ Διαβολιτσίου: Κότσαρης, Λάμιας, Αθανασοπούλου
Γήπεδο Γαργαλιάνων
Τέλος Άγρας Γαργαλιάνων – Σπερχογεία: Ψηλοπαναγιώτης, Γιαννέτσος, Τσοπανάκης
Γήπεδο Πεταλιδίου
Απόλλων Πεταλιδίου – Απόλλων Καλαμάτας: Ζαρακοβίτης, Αδαμόπουλος, Λαμπίρης

Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου – 5.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Αίαντας Καλαμάτας – Μεσσηνιακός: Πλεμμενόπουλος, Τουρλομούσης, Κότσαρης


 

 

Β΄  ΤΟΠΙΚΗ


Σάββατο 8 Δεκεμβρίου– 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Μικρομάνης
Αστέρας Μικρομάνης – Ατρόμητος Πλατέος: Ψηλοπαναγιώτης, Κατσάς, Γιαννέτσος
Γήπεδο Σπερχογείας
ΑΟΕΣ Καλαμάτας – Πανθουριακός: Η. Νικολόπουλος, Ταβουλαρέας, Παλλαδινός
Γήπεδο Φιλιατρών
Νίκη Πλάτης – Νέος Άρις: Ζαρακοβίτης, Τρουπάκης, Π. Ηλιόπουλος
Γήπεδο Βλαχόπουλου
Παπαφλέσσας  Βλαχόπουλου – Χανδριναϊκός: Κυριακόπουλος, Σερεμέτης, Καλογερόπουλος
Γήπεδο Λογγάς
ΑΕ Λογγάς – Μιλτιάδης: Τουρλομούσης, Λαμπίρης, Τσοπανάκης
Γήπεδο Μεσσήνης
Ολυμπιακός Ανάληψης – Παπαφλέσσας Χώρας: Κότσαρης, Ζαχαράκης, Βρυώνης
Γήπεδο Καλλιθέας
Καλλιθέα – ΑΟ Χατζή: Καραπιπέρης, Ε. Παναγιωτόπουλος, Γιαννακλής

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Κυπαρισσίας
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Κεραυνός Καλαμάτας: Σερεμέτης, Θ. Παναγιωτόπουλος, Ρέκκας
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Πανιώνιος Κ. – Αστέρας Βαλύρας: Τουρλομούσης, Γιαννακλής, Τσιλίκας
Γήπεδο Κορώνης
Ακρίτας Κορώνης – Τσικλητήρας Πύλου: Κυριακόπουλος, Γκούμας, Λουκάς
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης
Δόξα Καλαμάτας – Ηρακλής Καλαμάτας: Σκόρδος, Γιαννέας, Ζαχαράκης
Γήπεδο Στενωσιάς
Στενωσιά – Θύελλα Χαρακοπιού: Καραπιπέρης, Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος
6.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης
ΑΟ Πατίστα - Παναθηναϊκός Καλαμάτας: Γεωργαντάς, Τσαλίκογλου, Βρυώνης


Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Γήπεδο Ανδρούσας
Ανδρούσα – Μάνεσι: Κυριακόπουλος, Παλλαδινός, Καραπιπέρης


Γ΄  ΤΟΠΙΚΗ


Σάββατο 8 Δεκεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Θύελλα Παραλίας – Νέδουσα Αλαγονίας: Λουκάς, Γιαννέας, Δεδούσης
Γήπεδο Ανδρούσας
ΑΟ Διοδίων – Παπαφλέσσας Άμφειας: Γκούμας, Τσίρμπας, Σωτηρόπουλος
Γήπεδο Κυπαρισσίας
ΠΑΟ Καλού Νερού – Γαργαλιάνοι: Ξηρόκωστας, Ρέκκας, Τσουκάλη
Δημοτικό Γήπεδο «. Μπαχράμης
Ερμής Καλαμάτας – ΠΑΟΚ: Τσαλίκογλου, Ταβουλαρέας, Μπούνα
Γήπεδο Πύλου
Νέστορας Πύλου – ΑΕΚ Καλαμάτας: Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος, Μαυρομιχάλης

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου – 10.00 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΟ Βέργας – ΑΣ Δαναός: Γκούμας, Σιψάς, Τσέλο
12.00 .μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Δημάκειος Ταϋγέτου – Θησέας Καλαμάτας: Κατσάς, Στέφανος, Σταυρόπουλος
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Αναγέννηση Παραλίας – Ίκαρος Καλαμάτας: Μακρής, Σκορπιδέας, Τσιλιβής
Γήπεδο Σπερχογείας
ΑΕ Αιθαίας – ΑΠΣ Άρις: Σακκάς, Τσαούση, Σχοινοχωρίτης
Γήπεδο Αγίου Νικολάου Μεσσήνης
ΑΣ Αμφιθέας – ΑΕ Μάνης: Α. Καλογερόπουλος, Αργυροπούλου, Σωτηρόπουλος
12.30 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Π. Μπαχράμης»
Πράσινα Πουλιά – Πανευαϊκός: Ξηρόκωστας, Κοντογιάννης, Αγγελακάκης
Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου.


ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ


Σάββατο 8 Δεκεμβρίου

11.00 π.μ.
Γήπεδο Γαργαλιάνων
Τέλος Άγρας Γαργαλιάνων – Τσικλητήρας Πύλου: Μαυρομιχάλης, Πετράκου, Μακρή
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Πανιώνιος Καλαμάτας: Γιαννέας, Αναγνωστόπουλος, Α. Παπαδόπουλος
Γήπεδο Πεταλιδίου
Απόλλων Πεταλιδίου – Μεσσηνιακός: Αδαμόπουλος
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
ΑΟ Ασπροχώματος – Δόξα Καλαμάτας: Γκούμας, Τζιαμουράνης,  Χριστοφιλόπουλος
Γήπεδο Αρφαρών
Αστέρας Αρφαρών – ΑΟ Δωρίου: Γ. Ηλιόπουλος
1.00 μ.μ. 
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΟ Φαραί – ΑΠΣ Άρις: Τσαούση
Αναβάλλονται οι συναντήσεις Εράνης Φιλιατρών – Παπαφλέσσα Χώρας (1ος όμιλος), Πρασίνων Πουλιών – Απόλλωνα Καλαμάτας (3ος όμιλος), Αίαντα Καλαμάτας – Ερμή Καλαμάτας (4ος όμιλος) και Εθνικού Μελιγαλά – ΑΟ Κυπαρισσίας (5ος όμιλος).



Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις