Παρουσία πλήθος κόσμου, η υποψήφια δήμαρχος και επικεφαλής του συνδυασμού «Τριφυλία Πρωταγωνίστρια», Χάιδω Παναγιωτοπούλου, εγκαινίασε το βράδυ της Τρίτης το εκλογικό της κέντρο στο Κοπανάκι.
Η κα Παναγιωτοπούλου απηύθυνε χαιρετισμό στους συγκεντρωμένους πολίτες, ενώ αναφέρθηκε στις προτεραιότητες που έχει θέσει για τη Δημοτική Ενότητα Αετού.
![](https://www.tharrosnews.gr/wp-content/uploads/2023/09/XAIDO-EGAINIA-KOPANAKI-2-1024x768.jpg)
Παράλληλα, παρουσίασε το σύνολο των υποψηφίων του συνδυασμού στη Δ.Ε. Αετού.