Την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους θα κόψουν ο Μανώλης Μάκαρης και η περιφερειακή παράταξη «Πρώτα η Πελοπόννησος» σήμερα Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου, στις 7.00 το απόγευμα, στο ξενοδοχείο Rex στην Καλαμάτα.
Σχετικά Άρθρα
- 05/07/2024 11:48
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους θα κόψουν ο Μανώλης Μάκαρης και η περιφερειακή παράταξη «Πρώτα η Πελοπόννησος» σήμερα Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου, στις 7.00 το απόγευμα, στο ξενοδοχείο Rex στην Καλαμάτα.