Ο Βασίλειος Παπαευσταθίου του Γεωργίου ορκίσθηκε χθες ενώπιον του δημάρχου ως δημοτικός σύμβουλος Καλαμάτας. Ο κ. Παπαευσταθίου ορκίσθηκε στη θέση της παραιτηθείσας δημοτικής συμβούλου Αντωνίας (Τόνιας) Κουζή.
![](https://www.tharrosnews.gr/wp-content/uploads/2023/03/papaefthastiou-1024x768.jpg)
Ο Βασίλειος Παπαευσταθίου του Γεωργίου ορκίσθηκε χθες ενώπιον του δημάρχου ως δημοτικός σύμβουλος Καλαμάτας. Ο κ. Παπαευσταθίου ορκίσθηκε στη θέση της παραιτηθείσας δημοτικής συμβούλου Αντωνίας (Τόνιας) Κουζή.