Στην εγκατάσταση 15 νέων φωτιστικών Led μαζί με τους στύλους τους, προχώρησε το αρμόδιο συνεργείο, την Παρασκευή, 4 Αυγούστου, στο αναπλασμένο τμήμα της οδού Ναυαρίνου, στην παραλία της Καλαμάτας. Τις επόμενες ημέρες δε, αναμένεται να γίνει και η σύνδεσή τους με το δίκτυο ηλεκτροφωτισμού, προκειμένου να φωταγωγηθεί το μονοδρομημένο τμήμα της οδού, σύμφωνα με τη μελέτη του έργου.
Σχετικά Άρθρα
- 21/03/2024 15:07
Η Καθαρά Δευτέρα που βρόμισε την παραλία
- 16/03/2024 20:40