Συζήτηση για θέματα κοινωνικού και υγειονομικού ενδιαφέροντος και κυρίως για δράσεις που ο Δήμος Καλαμάτας σκοπεύει να υλοποιήσει το επόμενο διάστημα, είχε χθες ο δήμαρχος Καλαμάτας, Θανάσης Βασιλόπουλος, με τον επίκουρο καθηγητή Παθολογίας του Πανεπιστημίου Αθηνών, πρόεδρο του Γ.Ν.Α. «Ελπίς» και συνεργάτη του Δήμου σε θέματα υγείας, Παναγιώτη Χαλβατσιώτη.
Δράσεις του Δήμου Καλαμάτας με κοινωνικό και υγειονομικό πρόσημο
![Δράσεις του Δήμου Καλαμάτας με κοινωνικό και υγειονομικό πρόσημο](https://www.tharrosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/04sinantisi.png)