Την ερχόμενη Τρίτη, 13 Φεβρουαρίου, θα επισκεφθεί την Καλαμάτα ο γραμματέας του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής, Ανδρέας Σπυρόπουλος, ο οποίος και θα είναι ο κεντρικός ομιλητής στην πολιτική εκδήλωση – κοπή πίτας που διοργανώνει η Νομαρχιακή Επιτροπή Μεσσηνίας στο ξενοδοχείο Rex (έναντι ιστορικού Δημαρχείου Καλαμάτας) στις 7.30 το απόγευμα.
Στην Καλαμάτα ο γραμματέας του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής Ανδρέας Σπυρόπουλος
![Στην Καλαμάτα ο γραμματέας του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής Ανδρέας Σπυρόπουλος](https://www.tharrosnews.gr/wp-content/uploads/2024/02/spyropoulos-990x556.jpg)
Σχετικά Άρθρα
- 03/06/2024 08:00