Και αυτά τα γνωρίζει πολύ καλά, η ομάδα του Petit Four !
Μια γουλιά του αγαπημένου σας καφέ, από τους barista, αρκεί για να σας ταξιδέψει σε μια απολαυστική γευστική εμπειρία και να σας δεσμεύσει σε μια νέα συνήθεια.
![](https://www.tharrosnews.gr/wp-content/uploads/2020/05/petite_four_ιδιοκτήτες3-1024x683.jpg)
θα συνοδεύσετε τον καφέ σας με εξαιρετικά σνακ ή γλυκά που απευθύνονται σε κάθε γούστο και θα εκτιμήσετε τόσο την ποιότητα όσο και την πάντα φιλική και ευχάριστη εξυπηρέτηση.
![](https://www.tharrosnews.gr/wp-content/uploads/2020/05/petite_for_snacks_2-1024x683.jpg)
Γιατί..Tον καλό καφέ δεν τον επιθυμείς απλώς, τον χρειάζεσαι για να ξεκινήσεις την ημέρα σου, να κάνεις διάλειμμα ή να πάρεις ενέργεια για τη συνέχεια.
Η καινοτόμα εφαρμογή PETIT FOUR APP για smartphones και tablets σας παρέχει τη δυνατότητα να παραγγείλετε στο χώρο σας, χωρίς τηλεφώνημα ενώ ταυτόχρονα σας επιβραβεύει δίνοντάς σας 10% έκπτωση στην παραγγελία σας!
Και τώρα που καλοκαιριάζει, μη ξεχάσετε να δοκιμάσετε το εξαιρετικό παγωτό του!
Παλαιολόγου και Δημακοπούλου
2721 301927
Κ.Γ