Συγκέντρωση-πορεία διοργανώνει η Αντιφασιστική Κίνηση Καλαμάτας σήμερα Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου, στις 7.30 το απόγευμα, στην πλατεία 23η Μαρτίου, στη μνήμη του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου.
Πορεία σήμερα από την Αντιφασιστική Κίνηση Καλαμάτας
![Πορεία σήμερα από την Αντιφασιστική Κίνηση Καλαμάτας](https://www.tharrosnews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4220.jpg)
Συγκέντρωση-πορεία διοργανώνει η Αντιφασιστική Κίνηση Καλαμάτας σήμερα Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου, στις 7.30 το απόγευμα, στην πλατεία 23η Μαρτίου, στη μνήμη του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου.