Συνελήφθη, σήμερα το μεσημέρι, στην Καλαμάτα , από αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών Καλαμάτας, ένας 43χρονος ημεδαπός, γιατί σε έρευνα που πραγματοποιήθηκε στην οικία του, βρέθηκαν συνολικά και κατασχέθηκαν, ποσότητα κάνναβης, βάρους -10,2- γραμμαρίων, -18- κροτίδες, ένα σπρέι εκτόξευσης χημικής ουσίας, καθώς και δύο στιλέτα τύπου «πεταλούδα», με μήκος λάμας -15 και -8- εκατοστά αντίστοιχα.
Σχετικά Άρθρα
- 26/07/2024 21:51