Εκλογές: Τα ονόματα όλων των υποψηφίων για το Δήμο Οιχαλίας

Πρώτη Δημοσίευση: 11/05/2019 18:20 - Τελευταία Ενημέρωση: 11/05/2019 18:20
Ανακοινώθηκαν σήμερα από το Πρωτοδικείο Καλαμάτας όσοι έχουν υποψήφιοι έχουν δικαίωμα να συμμετάσχουν στις εκλογές της 26ης Μαΐου

ΔΗΜΟΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
  1. Συνδυασμοί υποψηφίων στο Δήμο (κατά χρονολογική σειρά κατάθεσης συνδυασμών)
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
 
Δημοτική Ενότητα Ανδανίας
 
  1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
 
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΠΑΡΤΣΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
 
  1. ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Δωρίου
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΜΠΟΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
 
  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Είρας
 
  1. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ- ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
 
Δημοτική Ενότητα Μελιγαλά
 
  1. ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΑΛΑΧΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
 
  1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ- ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ
 
  1. ΡΕΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
 
Δημοτική Ενότητα Οιχαλίας
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΖΑΡΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
  1. ΝΤΑΛΑΧΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
 
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
 
 ΕΜΒΛΗΜΑ: Κύκλος με χρωματισμό πράσινο και εντός αυτού του κύκλου απεικονίζεται μια ελιά.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Ανδανίας
 
  1. ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΓΑΛΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΝΕΟΝΑΚΗ-ΣΤΕΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
  1. ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΝΤΑΡΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Δωρίου
 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
 
  1. ΚΟΝΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
  1. ΚΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
 
  1. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
 
  1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
 
Δημοτική Ενότητα Είρας
 
  1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Μελιγαλά
 
  1. ΒΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΒΟΥΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΚΑΝΤΑΛΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  1. ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΑΤΘΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΡΓΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
Δημοτική Ενότητα Οιχαλίας
 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΔΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
  1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Κλάδος ελιάς

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Ανδανίας
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΖΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΟΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Δωρίου
 
  1. ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΔΗΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΝΑΚΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
 
  1. ΠΑΝΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΧΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 
Δημοτική Ενότητα Είρας
 
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 
Δημοτική Ενότητα Μελιγαλά
 
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Οιχαλίας
 
  1. ΖΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΟΝΙΑΡΗ ΟΛΓΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
 
  1. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΤΡΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΑΝΑΝΕΩΣΗ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΔΗΜΟΥ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Χέρι ανθρώπου σε γροθιά όπου ο δείκτης δείχνει κατεύθυνση

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Ανδανίας
 
 
  1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΒΟΥΡΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΔΙΑΓΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΒΑΝΝΑ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
 
  1. ΜΠΑΛΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΡΟΥΠΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
 
Δημοτική Ενότητα Δωρίου
 
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΒΕΤΤΑ-ΔΡΙΒΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
 
  1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
 
  1. ΛΙΟΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ
 
  1. ΜΑΥΡΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΦΙΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Είρας
 
  1. ΓΛΕΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Μελιγαλά
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΚΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΜΑΛΕΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΕΛΛΟΥ-ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΞΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΠΕΡΔΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
 
  1. ΡΕΒΗ ΑΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  2. ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΗΛΙΑ
 
Δημοτική Ενότητα Οιχαλίας
 
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΚΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Χρυσαφένιο στεφάνιο ελιάς το οποίο περιβάλλει την γεωγραφική ενότητα του Δήμου Οιχαλίας (σε γαλάζιο φόντο) και ένα αρχαιοελληνικό μνημείο.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ανδανίας
 
  1. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΝΤΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ- ΚΑΛΟΒΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
 
Δημοτική Ενότητα Δωρίου
 
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΓΑΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
  1. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΓΟΥΡΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΛΟΝΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΟΝΤΕΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΤΡΙΠΥΛΑ- ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΔΙΟΝΥΣΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 
Δημοτική Ενότητα Είρας
  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΒΕΡΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 
Δημοτική Ενότητα Μελιγαλά
 
  1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΚΑΒΡΙΚΑ- ΣΚΛΗΡΗ ΕΡΑΣΜΙΑ (ΕΡΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΑΜΠΟΥΚΟΥ- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
 
  1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΠΙΛΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Δημοτική Ενότητα Οιχαλίας
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΣΠΑΡΑΓΓΗ- ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Ομόκεντρος κύκλος με το όνομα κυκλικά του συνδυασμού και στη μέση απεικονίζεται έγχρωμος χάρτης του Δήμου Οιχαλίας ανά Δημοτική Ενότητα.

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Ανδανίας
  1. ΒΩΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΝΤΟΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
 
  1. ΦΙΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΦΟΥΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Δημοτική Ενότητα Δωρίου
 
  1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΛΟΝΤΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
 
  1. ΤΣΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Είρας
 
  1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Μελιγαλά
 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΓΥΠΑΤΙΔΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
  1. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ-ΤΖΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΖΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΣΚΛΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Δημοτική Ενότητα Οιχαλίας
 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΡΕΡΕ-ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΤΡΑΓΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 


  • Κοινότητες Άνω των 300
                          Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΔΑΝΙΑΣ
Α) Κοινότητα Διαβολιτσίου
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΕΜΒΛΗΜΑ: τρία ανθρωπάκια πιασμένα χέρι χέρι που δείχνουν τον ήλιο.
 
 
  1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΡΙΓΓΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΔΙΑΓΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΠΟΥΤΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ
 
  1. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΠΡΟΟΔΟΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΤΣΟΡΟΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΦΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΧΩΡΕΜΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια ΔΩΡΙΟΥ
Α) Κοινότητα Βασιλικού
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΔΟΥΛΑΜΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  1. ΜΑΣΣΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΝΟΥΗΛ
 
  1. ΚΟΝΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Β) Κοινότητα Δωρίου
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΙΟΥ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΝΤΩΝΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΔΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
  1. ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΟΛΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΩΡΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ
 ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΔΗΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
 
  1. ΜΑΡΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΛΑΖΑ ΝΑΝΣΥ-ΑΜΙΛΕΤ του ΟΥΜΠΕΡΤΟ
 
Γ) Κοινότητα Κόκλα
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΚΛΑΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Ο Σιδηροδρομικός Σταθμός
 
  1. ΓΚΟΤΣΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΝΤΕΒΕ-ΠΛΑΦΟΥΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΚΑΝΤΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΪΔΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΜΑΡΑΒΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
 
  1. ΤΣΑΛΑΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Ψαρίου
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΟΥΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΜΙΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΘΗΣΣΕΑ
 
 
2. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΒΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
 
  1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ
 
 
 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΕΙΡΑΣ
Δεν υφίστανται
 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Α) Κοινότητα Ζευγολατείου
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΜΟΥΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΞΕΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΜΟΡΦΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΖΑΓΚΑ ΑΝΝΑ του ΟΜΗΡΟΥ
 
  1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΜΠΕΝΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Β) Κοινότητα Μελιγαλά
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Ένα δέντρο ελιάς.
 
  1. ΖΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ-ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  3. ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  4. ΦΡΕΣΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: Ο ΜΕΛΙΓΑΛΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Έξι χέρια ενωμένα κυκλικά από τον καρπό
 
  1. ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
  1. ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΑΛΛΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΥΡΚΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
 
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΜΕΛΙΓΑΛΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΝΙΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
 
 
Γ) Κοινότητα Σκάλας
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΑΛΑ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΜΠΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Δ) Κοινότητα Τσουκαλαιίκων
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΜΟΡΦΟ ΧΩΡΙΟ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
 
  1. ΣΙΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΤΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Ε) Εκλογική Περιφέρεια ΟΙΧΑΛΙΑΣ
 
Α) Κοινότητα Κατσαρού
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΒΡΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
  1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΚΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΟΥ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΑ
 
  1. ΠΟΥΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Β) Κοινότητα Μερόπης
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΟΠΗ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΜΠΙΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Γ) Κοινότητα Οιχαλίας
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ
ΕΜΒΛΗΜΑ: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 
  1. ΒΟΥΡΒΑΧΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΡΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΙΧΑΛΙΑ – ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΜΒΛΗΜΑ: Ένα περιστέρι που στο στόμα φέρει ένα φύλλο ελιάς
 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
  1. ΜΠΑΛΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΝΤΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΡΟΥΣΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΘΑΝΟΥ
 
 
 
 
  • Κοινότητες Κάτω των 300
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΔΑΝΙΑΣ
Κοινότητα Αγριλοβούνου
  1. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Άνω Μελπείας
 
  1. ΚΑΠΕΡΝΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
Κοινότητα Δασοχωρίου
  1. ΓΑΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Κοινότητα Δεσύλλα
  1. ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΤΖΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Κοινότητα Ηλέκτρας
 
  1. ΝΤΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Κοινότητα Καρνασίου
 
  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΞΗΡΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ
 
  1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Κάτω Μελπείας
  1. ΔΗΜΙΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
 
Κοινότητα Κεντρικού
  1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
 
  1. ΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Κοινότητα Κωνσταντίνων
  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Κοινότητα Μάλτας
 
  1. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Μάνδρας
 
  1. ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΦΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Κοινότητα Μαντζαρίου
 
  1. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Παραπουγκίου
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
Β) Εκλογική Περιφέρεια ΔΩΡΙΟΥ
Κοινότητα Άνω Δωρίου
  1. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Κοινότητα Κούβελα
  1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΑΣΗΜΗ
 
Κοινότητα Μάλθης
  1. ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
  1. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
 
Κοινότητα Χαλκιά
  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Κοινότητα Χρυσοχωρίου
 
  1. ΚΑΡΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΕΙΡΑΣ
 
Κοινότητα Αγίου Σώστου
  1. ΣΥΡΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Κοινότητα Αμπελιώνας
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
  1. ΔΡΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Κακαλετρίου
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Νέδας
 
  1. ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Κοινότητα Πέτρας
  1. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
  1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑΣ
 
Κοινότητα Σκληρού
  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΣΙΕΛΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Κοινότητα Στασίμου
 
  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΤΣΙΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Κοινότητα Συρρίζου
  1. ΔΗΜΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΛΙΓΑΛΑ
 
Κοινότητα Ανθούσης
  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Κοινότητα Καλλιρρόης
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
 
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Κοινότητα Μαγούλας
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
Κοινότητα Μίλα
  1. ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΤΣΙΛΕΠΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Κοινότητα Νεοχωρίου Ιθώμης
 
  1. ΔΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
 
  1. ΚΑΣΤΑΝΑΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΧΑΝΤΖΙΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
 
  1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 
Κοινότητα Πολίχνης
  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
  1. ΤΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Κοινότητα Στενυκλάρου
  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Ε) Εκλογική Περιφέρεια ΟΙΧΑΛΙΑΣ
Κοινότητα Ανδανίας
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ
 
Κοινότητα Καλυβίων
  1. ΔΗΜΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
 
 
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Κοινότητα Λουτρού
  1. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
  1. ΛΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Κοινότητα Πεύκου
 
  1. ΜΑΛΕΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
 
Κοινότητα Σιάμου
  1. ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
  1. ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
  1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
  1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Κοινότητα Σολακίου
  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
  1. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
 
Κοινότητα Φίλια
  1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
  1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
  1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ





Προσθήκη νέου σχολίου

Σχετικές Ειδήσεις